Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

No přesně tak, chyba není v obsluze, ale v lokálu, kterej si kdo zvolí...ti zkušenější se letos nespoléhali na místní zdroje, zavítali "na moravu" a no-stress, prakticky pořád bylo něco teplýho do huby...poslední várka se dělala tuším někdy po půlnoci :p

post-6151-1242600822_thumb.jpg

tusim jiri ze jsme ji delal kolem 3 rano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kemp byl fakt pěknej = čistej a plocha travnatá posekaná - parádní - místo bych neměnil ...a na jídlo ste se měli stavit k nám do brněnské knajpy - tam se čekalo na jídlo max 5minut :palec2:

souhlas..... a na piti jeste min... meli jsme tam 2 sudy 11ctky tedy 200 pivek... a nakonec jsme jeden sud vezl dom a druhej mel v sobe jeste asi 15 kousku v sobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik vlastne chtel za spani v aute?... jste proste byli v kempu a blokovali misto ve stanovym mestecku, jste meli parkovat pred branou kdyz to byla takova rana... v kempu se proste plati a vzdycky platilo za nocleh

Tak za to blokování místa již zaplatili vstupné. Já osobně bych mu nasral. Platit za spaní v autě je židovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohledat by to asi šlo, ale uvidím jak budu stíhat :)

Tak co si pamatuju a znám. Tak jsem dostal já s černým Cvrčkem, Fíla a jeho červený Race náklaďák, Lewis a jeho Roomster Scout, Sedan s oranžovejma sedačkama ( majitele neznám ) .... další dva nevím to by mohl doplnit Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co si pamatuju a znám. Tak jsem dostal já s černým Cvrčkem, Fíla a jeho červený Race náklaďák, Lewis a jeho Roomster Scout, Sedan s oranžovejma sedačkama ( majitele neznám ) .... další dva nevím to by mohl doplnit Tomas

samozřejmě je to bez pořadí

mates a cvrček

fíla a nákladáček

Vladimír Mizerák a šedej sedan

Maďar a jeho bílá krátká

kibi a červenej kombík

lewis se scoutem

tuším že Lukáš s modrou

spousta hezkejch fábií se ani nepřihlásila do soutěže

přihlášeno bylo asi 18 aut v této kategorii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se spousta aut nepřihlásila do soutěže taky o něčem svědčí...

vo cem prosimte?

proste nekdo neni soutezivej no :-) me se taky treba letos nechtelo kdyz nemam nic novyho, tak proc budu zrdrzovat porotce a sebe prohlidkou auta???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak presne na podobny nazory jsem bohuzel vysazenej

znechuceni vysledky, ty jo jak to muzes rict? paneboze :-( kazdej rok doufam ze podobny diskuze konecne prestanou .....stale marne

uz si videl soutez kde by byli vsichni ucastnici spokojeni s vysledky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co resime? :-)

proste zadna soutez neni spravedliva a s tim musi kazdej do ni jit, jinak se pak zbytecne rozciluje

taky se kdysi prede me dostal kombik kterej mi absolutne hlava nebrala a ver tomu ze sem nikde na foru ci verejnosti nerek na ucet poroty ani slovo - proc to nekdo jinej musi rozpitvavat????? kdyz se zmeni pravidla nebo porota tak zas bude nekdo jinej nespokojenej

stejne tak jako navrhy na zmenu kempu, tenhel ma naky svoje nevyhody, druhej bude mit zase jiny a treti uplne jiny ma to cenu? podle me nema atd atd

podle meho nazoru diskuze o spravedlnosti poradi v soutezi nikam nevedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...