Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jen se snazim vysvetlit tu absurditu systemu, vytisknem dluhopis,za to si muzem vytisknout penize a tyto nami vytistene penize ,splacime i s urokem,i kdyz to ma nasledek ze jejich hodnota klesne :D

koncim tady diskuzi,jdu si koupit kravicku,slepicky,prasatko a stehuju se k sobe na chaticku do hor, tady to nedopadne dobre :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen se snazim vysvetlit tu absurditu systemu, vytisknem dluhopis,za to si muzem vytisknout penize a tyto nami vytistene penize ,splacime i s urokem,i kdyz to ma nasledek ze jejich hodnota klesne :D

koncim tady diskuzi,jdu si koupit kravicku,slepicky,prasatko a stehuju se k sobe na chaticku do hor, tady to nedopadne dobre :band

naštěstí si ty peníze aspoň v tomhle státu nikdo netiskne. Ale máš pravdu pokud budou lidi myslet jako ty nedopadne to tu dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průmysl byl výkonný z důvodu centrálního plánování RVHP, když se řekne, že je nutné vyrobit tolik a tolik něčeho tak to se to prostě vyrobilo a ten komu bylo naplánováno, že odebere odebral i když to nepotřeboval. A protože samozřejmě nebyla konkurence tak kvalita byla jaká byla a proto stále doháníme vyspělou Evropu.

Na to jsem právě narážel ;) , šlo jen o řečnickou otázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flames myslim si (a s tebou souhlasim) ze jen naprosty ignorant si muze myslet ze unor 48 vyvolali lide ,jen proto ze nevedeli co roupama delat, nekdy si o tom prectete jak za krize v 30 letech lidi jedli psy,tady se strasne opomijeji fakta ktere tu uz byly ktere muzou opet nastat, ( i kdyz dnes by jsm ese tomu mohli uplne vklidu branit,technologie na to mame )

a opet chcu zduraznit ze si nemyslim ze socani , jsou vychodisko ze vsech problemu, jen si proste myslim ze je to mensi zlo a vetsina i kdyz volicu ODS ma asi podobny nazor,ale tech 5% ktere rika to je lepsi, jim napovida volit ODS,myslim si ze zadny volic nemysli opravdu vazne ze jen schopny se bude mit dobre, ze urcite nechteji nechat stare,nemocne,invalidy atd.. na holickach a chteli by jim pomoct

únor 48 byl výsledkem demokratických voleb, které se ale vezli na vlně populismu, komunisti lidem naslibovali co se dalo a lidé unavení válkou tomu samozřejmě uvěřili, mnoho jich nakonec vidělo jak se mýlilo.

Navíc Prahu osvobodila Rudá Armáda, Postupim byla už jen taková tečka, která to vše legitimizovala.

Jasně, nejde mezi lidmi nastolit zákony přírody - silnější vyhrává. Ale i solidarita musí mít nějaké hranice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc je větší předpoklad, že tady bude více dobře zajištěných lidí, když se jedná o diskusní fórum o autech.

Kdyby to bylo fórum o pračkách asi by bylo složení voličů jiné.

PS. Doufám, že si ankety nevšimne Paroubek aby nás náhodou nenapadl za neobjektivnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB tak samozrejme, pokud te muzu poucit ja hlupak, proc se rika pravice a levice, tak uz nevim jestli to bylo ve Francii nebo Anglii nekdy v 18 stoleti,kdy do parlamentu meli pristup pouze predstavitele slechty,posleze na nalehani lidi bylo dovoleno mit sve zastupce i obycejnych lidi ,tito pote sedavali ve snemovne nalevo a slechta napravo aby se to nepletlo,odtud nazev, pokud se ty pocitas mezi hornich 10 000 ,,slechtu,, a myslis si ze te pravice bude zastupovat v tvych zajmech, tak nemam nic proti ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc je větší předpoklad, že tady bude více dobře zajištěných lidí, když se jedná o diskusní fórum o autech.

Kdyby to bylo fórum o pračkách asi by bylo složení voličů jiné.

PS. Doufám, že si ankety nevšimne Paroubek aby nás náhodou nenapadl za neobjektivnost.

myslim ze asi jo no, docela hrozne zjisteni jestli CSSD voli lide jen co jsou ve srackach,tak mame 40% lidi v republice ve sracce :D

TomasB no vidis , ja zas nevidim nic inteligentniho volit stranu ktera nedodrzela 90% predvolebnich slibu :D

http://www.novinky.cz/clanek/160751-banka-...ardu-liber.html - supr clanek :) fakt uz mi ten dnesni kapitalismus hlava nebere,i kdyz to je normalni postup uz i u nas kdyz odchazi reditel krachujici nemocnice,tak si taky vyplati milionove odstupne

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr81 no 10% maji komanci :D to bych rekl ze to mezi sve asi nepocitas(i kdyz v posledni dobe s ODS spolupracuji dost to je fakt), po 5% zeleni a panbickari, no a tech zbyvajicich 20% bud nevi,nebo voli nejake pidistrany

čti pořádně, já jsem neřekl, že jsou to voliči pravice, jsem řekl, že z určitýho pohledu 60% lidí chápe co jsou zač. Jinak samozřejmě se bavím jak pan Paroubek kope, že mu klesají praference a tvrdí jak mu ubližují. Když jsem ho slyšel v televizi málem jsem uronil slzičku.

Jinak tuhle jsem koukal z léta na fotky když jsme byly někde na pouti a ty pupkatý tmavý kolotačáři se Paroubkovi dost podobají. Možná i to je důvod proč má tolik hlasů od tmavých spoluobčanů, pochopili, že je jedním z nich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych nerekl ze klesaji nebo stoupaji, abych rekl pravdu tak vubec neverim nejakym pruzkumum ktere dela STEM,verim tomu ze kdyz udela stem pruzkum v Praze tak dosahne jinych vysledku nez kdyz udela pruzkum jinde,takze tomu bych neprikladal zadnou vahu

btw vy teda volite podle toho jak ktery politik vypada ? :D ,to jste strana geyu nebo co ? abych rek tak pro me jak politik vypada je mi totalne ukradene

je hezke ze tu teda oznacujes KSCM jako volice pravice :D

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych nerekl ze klesaji nebo stoupaji, abych rekl pravdu tak vubec neverim nejakym pruzkumum ktere dela STEM,verim tomu ze kdyz udela stem pruzkum v Praze tak dosahne jinych vysledku nez kdyz udela pruzkum jinde,takze tomu bych neprikladal zadnou vahu

btw vy teda volite podle toho jak ktery politik vypada ? :D ,to jste strana geyu nebo co ? abych rek tak pro me jak politik vypada je mi totalne ukradene

je hezke ze tu teda oznacujes KSCM jako volice pravice :D

jsem nikde neřekl, že těch 60% jsou voliči pravice, ani náhodou. Socani nejsou jediná levice, nauč se číst pořádně

ne, volím podle toho co je mi blízký, jen mě zaujalo, že vypadá jak kolotočář v obleku ten Váš sexy mozek :smich::smich:

já si umím udělat představu jak jsou průzkumy přesný, poprvý musím s tebou souhlasit, že záleží kde je udělají, na koho zrovna natrefí a podobně. o to víc mě pobavila hysterie Paroubka, který při svý proklamovaný inteligenci tohle nepochopil. Njn, někdo hold má pod čepicí někdo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lolZdravím kolegové z fora, tak nevím koho bych z politické scény raději viděl ve vládě, všichni jsou to akorát vyžírky a pod štítem, jak se snaží pomáhat nám voličům, akorát hrabou do svých tučných kont a ostatní je vůbec nezajímá. Tak nejraději bych nedal hlas vůbec nikomu, jsou to lumpové.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle téma jsem nečetl celé.

Volit ODS teď může snad jen člověk, který nesleduje zprávy a politiku.

To co předvádí si nedokázal představit i ten největší skeptik.

Co mě navíc štve ta všudypřítomná korupce, která tu byla i za minulých vlád, ale tahle vláda jí povýšila na legitimní způsob rozhodování.

A dokonce i premiér se netají tím, že za den lobuje x-krát za cizí zájmy. :aggressive:

A taky kamarádšaft při obsazováním křesel. Bez toho, aby ministři měli nějaké odpovídající vzdělání.

Je hloupé, že se u nás dělí na levici a pravici spousta lidí tomu ani nerozumí ale jen si řiká volím pravici :) tudíž volím ODS.

Volím levici volím čssd.

Jsem debilní komouš volím komanče. lol

Aniž by vůbec tušilo co to znamená a jaký má program. A vzájemná nevraživost mezi oběma skupinama.

Tohle označení bych zrušil volit by se mělo vždy podle programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ještě, když to mají v programu tak se to dá pochopit. Ale když musí hlasovat pro zákon, který programu odporuje...

Dnešní politika je hnus. Politika mě bavila a celkem jí sleduju dluhou dobu, ale co se děje teď - neskutečné.

Nejhorší je, že se nedokáží dohodnou i na rozumných věcech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...