Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

zajimalo by me ,jake je politicke presvedceni mezi uzivateli vozu skoda :D zkuste tu hlasovat opravdu kazdy jen jednou a napsat strucne proc,

ja bych volil CSSD ,jelikoz ODS po zavedeni rovne dane a naslednem breceni ze dluhy republiky se musi splacet ,hodne pohorela,taky nesplnili spousty slibu a jedine reformy co zrizuji je zdrazeni a zpoplatneni,misto aby se snazili zdravotnictvi,skolstvi modernizovat

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KSČM - v žádném případě

ČSSD - stačí se podívat na Ratha, Sobotku a je jasno :help:

SZ - nemám rád ekoteroristy, navíc nemají šanci se znovu dostat do parlamentu

KDU - ČSL - když jde o pozice, jsou schopní jít i s ďáblem, platí pro ně totéž co pro zelené

ODS - sebranka "podnikatelů"

Nějaké další menší strany nezmiňuji, ty jsou bez šance. Stále více to totiž směřuje jen dvěma stranám v parlamentu.

Z výše uvedené vyplývá, že není v podstatě koho volit.

Ale než nevolením, jak se říká, volit komunisty, dám radši hlas ODS, a to taky proto aby se k moci nedostali socani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KSČM - v žádném případě

ČSSD - stačí se podívat na Ratha, Sobotku a je jasno :help:

SZ - nemám rád ekoteroristy, navíc nemají šanci se znovu dostat do parlamentu

KDU - ČSL - když jde o pozice, jsou schopní jít i s ďáblem, platí pro ně totéž co pro zelené

ODS - sebranka "podnikatelů"

Nějaké další menší strany nezmiňuji, ty jsou bez šance. Stále více to totiž směřuje jen dvěma stranám v parlamentu.

Z výše uvedené vyplývá, že není v podstatě koho volit.

Ale než nevolením, jak se říká, volit komunisty, dám radši hlas ODS, a to taky proto aby se k moci nedostali socani.

Teda, vystihnul jsi to úplně přesně. Krom toho jsi zapomněl na Paroubka, kterého nemohu vystát, stačil mi jeho povolební projev a od té doby... navíc dělá jen populistická gesta, bejt u moci, tak republiku zrujnuje, kdyby splnil své sliby.

Jinak TOPOL má můj palec nahoru (ač ho nemusím osobnostně), tak co dokázal po volbách prosadit s tím "sotva" mandátem, tak to je fakt umění diplomacie! Možná by ještě stálo za to hlasovat nad formou volebního systému (jelikož je naše republika bipolarizovaná ke dvoum táborům, jsem pro většinový systém, kdy má vláda mandát něco prosadit, ale zároveň si za to nese následky a nevykrucuje se na ostatní spolukorytáře).

Jinak obecně nejsem spokojen s naší politickou scénou, ale bohužel, ta je jen odrazem naší společnosti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď z toho těží spíše ČSSD.

Ale volit by se chodit mělo, respektive kdo nevolí ať si pak nestěžuje.

Fakt je ten, že u nás zkrátka lze volit jen to menší zlo. Není zde žádná slušná strana, tedy možná je, ale ta se zase nedostane do parlamentu.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaškrtnul jsem ODS. ČSSD s KSČM se nesmí za žádnou cenu k tomu dostat. Není ještě jisté, že dám hlas ODS, ale je jisté, že to bude jedině pravicová strana. Popravdě ale vidím jako jedinou šanci jak porazit ty parazity, právě vznik těch dvou pravicových stran, které můžou pobrat voliče ČSSD, ktečí protestně nebudou volit ODS. No a teď jde o to, aby to dobře ošéfovali takticky.

Kdyby se vybíralo na odstranění Prasete , Drátha a spol, jak na nějaký sbírky nejsem, tak tady bych přitlačil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si delas srandu ne?? komunisti tezej z kazdyho kdo nejde k volbam!!

Nechápu proč by zrovna z neúčasti u voleb měli těžit komouši, to se dá říct taky, že když nepůjdu k volbám nahrávám ODS, ČSSD...

Tuhle frázi nesnáším, je to blbost.

Ano reformy jsou potřeba, ale tohle je jen zas o tom jak z nás elegantně vytahat peníze a skutek utek.

Neodstraňijí se příčiny..., prostě politici=zloději. Takový lobista, no to je přeci figurka co nemá ve slušné společnosti místo.

Jedinou možnost jak projevit nespokojenost s politickou kulturou vidím v neúčasti u voleb, ano ukamenujte mne.

Mrkněte se okolo sebe, kdo je doopravdy potřebný. A těch zbytečných, parazitujících profesí, co jsou paradoxně nejvíc v balíku.

Je mi z toho na blití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč by zrovna z neúčasti u voleb měli těžit komouši, to se dá říct taky, že když nepůjdu k volbám nahrávám ODS, ČSSD...

Tuhle frázi nesnáším, je to blbost.

Ano reformy jsou potřeba, ale tohle je jen zas o tom jak z nás elegantně vytahat peníze a skutek utek.

Neodstraňijí se příčiny..., prostě politici=zloději. Takový lobista, no to je přeci figurka co nemá ve slušné společnosti místo.

Jedinou možnost jak projevit nespokojenost s politickou kulturou vidím v neúčasti u voleb, ano ukamenujte mne.

Mrkněte se okolo sebe, kdo je doopravdy potřebný. A těch zbytečných, parazitujících profesí, co jsou paradoxně nejvíc v balíku.

Je mi z toho na blití.

ty jsi nepochopil, že fyzickou prací se k balíku nedopracuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kuk: celou tu politiku bych zrusil, hodnou pani Kuchtovou bych soupnul na misto prezidenta republiky. Vsechny by nas privazala k Temelinu a dostavala za to penize od Rakusaku lol Vis jak, tam je kazdej prohnilej a neudelas nic.... ani kdyz k volbam nepujdes, co se stane?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtu tady ty nářky a nestačím se divit.Stačí se podívat kolem sebe co jsme zač,jak se k sobě chováme a jak každej kouká jenom jak si přihrát malou domů.

Tak proboha kde by se najednou vzali ti čestní,neúplatní a na veřejné blaho myslící politici?Asi bychom si je museli namalovat.

Říká se,že každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží.My si tu svoji zasloužíme na 200%

Za mně ODS i s jejich chybami.A ještě dodám socani se tam dostat neměli ne teď,ale hlavně ne poprvé.

To bylo jak pustit hladovýho vola ke korytu. :angry::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt jsme akorat k smichu :) Se na nas podivej.... kdyz mame proc byt hrdi na nas narod, tak delame jak blbci a kdyz se neco posere? Presne jak rikas, pak si kazdy hraje jen pro sebe a spinu haze na vsechny ostatni. Nezmeni se to... staci se podivat do zakladnich skol, co se tam deje. To ma byt budoucnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...