Přejít na obsah

205/50/17 alebo 225/45/17 ?


vladoRS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ja si davam 225/45/17 na 7.5x17 myslim ze to bude ok,dnes som bol na zapise do TP je to Ok len som si vsimol ze pred pol rokom som si menil TP a u tych debilnych lol policajtov a oni mi namiesto zlatej sahary dali hneda metaliza svetla :kuk: a dnes ako pozeram tak mam tam 195/55/15 namiesto povodne 195/65/15 co jazdim teraz v zime,musim ist to dat prepisat.

inac kolko vzduchu mam davat do 225/45/17?

Editováno: , autor: mysterx888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

225 na 1.6tku? Je tu spousta spekulací, ale osobně bych je tam nedal z pochyb o jednak spotřebě a jednak si myslim, že zase tak silná 1.6tka není aby to utáhla, přeci jenom jdeš o 3 cm na kole víc do šířky, to je 6 cm na nápravě a 12 cm šířky navíc na všech kolech, to už je slušná plocha, bude líná, nad 205 osobně nejdu ... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ver mi že viem o čom hovorím pred RS som mal boru 1.6 74 kW a dal som na nu 205/55/16 a je to na ten motor optimál nieje to lenivé , nieje to tvrdé a dobre to sedí na ceste ale hlavne to dobre vyzeralo nie ?

borat.jpg

Editováno: , autor: vladoRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na letních 225/45/17 na discích 7x17. Na cestě sedí dobře, spotřeba v podstatě stejná. Mne více zajímá rozdíl v přejezdech příčných nerovností jestli je 205/50 pohlcuje lépe, jelikož je užší. A jako balon to určitě nevypadá, beru to jako výhodu, že při těsném parkování u obrubníku se nejdříve opře pneu :-)

2Mysterx888: myslím, že mám 2,4 na všech kolech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem přezul na letní a přechod ze 195 na 205 je bomba, jsem nečekal až takové rozdíly, jak to sedí v zatáčkách jak přibitý a nenaklání se jako na 195, jsem koukal jak to auto poslouchá, škoda jen že ty gumy budu měnit asi častěji, prostě to svádí zatáčku řezat ... :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohol by som vás poprosiť o foto vašého auta z predu a zozadu ? Chcel by som vidieť aký je rozdiel medzi 205/50/17 a 225/45/17 na pohľad. Ďakujem veľmi pekne

Vlado,nie je to síce moje auto,ale sú na ňom 205/50 R17

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry870513

A napr,Bridge.Potenza RE050 a Conti SportContact 3 v rozmere 225/45 R17,majú rovnakú šírku pneumatiky,ako 205/50 R17,dokonca Bridge Turanza 205/55 R16 bola od nich takmer o 1cm širšia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...