Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Chip asi nemám.

gumy mám normal, tuším 205/55/16? (2,3atm)

turbo-nevím co myslíš.. olej to nežere a zátah turba jako je.. Ale kolik tlačí nevím

jezdím do 100kmh , někde třeba 140 ale to není pořád.

Já nevím jaký je kéd motoru, je to 2006

A soft taky nevím jakej je, netuším kde to zjistit. Nezjistí to kámoš přes VAG nebo jak se to jmenuje?

A ta spotřeba celkem souhlasís PP. Na plnou nádrž (až to teklo víčkem ven) tak jsme ujeli cca 650km s kolama na střeše. Ale to byla dálka a do 100kmh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já umím jezdit i za 4.8 A zas takovej problém to neni se tam dostat.

to umi kazdy, kdyz jedes o 4 hodine v nedeli rano po dalnici z Ostravy na Brno, das si 5 stupen a zapnes tempomat na 2000 otackach tak mas i min a to dlouhodobe, ne jenom par minut... :palec2: (cesta liduprazdna a idealni jizdni podminky)

Editováno: , autor: paldous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to umi kazdy, kdyz jedes o 4 hodine v nedeli rano po dalnici z Ostravy na Brno, das si 5 stupen a zapnes tempomat na 2000 otackach tak mas i min a to dlouhodobe, ne jenom par minut... :palec2: (cesta liduprazdna a idealni jizdni podminky)

Tak takovou cestu sem ještě nejel, tu spotřebu mám po okreskách, třeba z Příbrami do Hořovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nieco podrobnejsie ? Ako upravit hodnoty ???

Typujem, ze 17 . pristrojova deska, prispusobeni a tam Kanal 3.

mam tam 100%, ked mi ukazuje 5l a spotreba je 6, mam to zvysit ?max je podla popisu 115% ale a rozdiel je 20%.

??

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám zase problém.. Mechanik se svezl s mojí OII 1,9TDI 4x4 2006 a řekl že nejede.. že je to lenochod. Tak si vzal noťas do auto, zapojil a jelo se. Říkal mi jak mám jet, někdy plnej, někdy volně. Pak mi ukazoval nějaký graf a tam mi ukázal že váha je dobrá, turbo prej tlačí jak nový, ale auto nejede.. Nějaká rada? Slyšel jsem i o případu že byl ucpanej vejfuk. nebo třeba vyčistit EGR? A nebo to tak má prostě jet a mi hledáme chyby kde nejsou :-D Jede to hůř než Fabia 1,9TDI.. Může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...