Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Mam najazdenych 140.000 km.

Přesně taaak jak píše šulda a Ivas rozhodně to vyměň i se setrvákem já mám najeto 159 tis a dvouhmota klepe jak blázen. Pokud máš setrvák ještě neměněnej tak ho vyměň 140 tis je dost třeba bys ted vyměnil spojku a za 30 tis km bys to rozdělával znovu kvůli setrváku. Je možné že setrvák bude v pohodě ale nikdy nevíš v drtivý většině aut se mění setrvačník v nájezdu od 130000 km až po 200000 km někomu odejde dřív někomu dýl a někdo to ještě nechává měnit na záruku. Když to vyměníš budeš mít dobrej pocit klid a do budoucna určitě ušetříš :-)

Editováno: , autor: machinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hodiny práce? no panejo to asi bude nějakej kouzelník :-D nevim no ptal sem se v několika servisech a vždy mě řekli že určitě den práce jednou mě řekli že jim to tam budu muset nechat dva dny. Výměnu jsem zajistil ve VW servisu na Kladně kde mi řekli počítejte den práce a je možné že to bude dřív ale mám počítat den tak sem si s nima dohodl termín aby na to měli dost času tak nevim noo :-) jsem spíš rád že jsem našel někoho komu se do toho chce a kdo tomu rozumí protože když sem se poptával jinde ani nechápali co po nich vlastně chci :-D no profesionalita hadr :-D

Bude mi to dělat kamoš a je fakt kapacita. A hlavně jsem vždy u toho, když něco dělá, takže vím že to dělá i poctivě a pořádně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo dobrý že to máš za sebou :-) jaký to je s novou spojkou??jaká přišla změna??je to hodně znát? já na to jdu příští středu vyjde mě to i s prací na 17 tis. Je fakt že sem si mohl sehnat levnější setrvák tendle prý bude za 14 200 kč no ale nechal sem to na servismanovi který si vzal vin a podle toho sehnal co je potřeba no na netu bych ho možná sehnal za 11 možná 12 no ale chtěl sem se vyhnout nějakejm problémům :-) a případným reklamacím takhle je to objednáno v VW servisu tak jim to tam můžu hned hodit na hlavu :-D ale ujistili mě že dávají na vše záruku a že udělají do měsíce tak pět spojek takže sem klidnej :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale už se na to těšim je to šílený dělá to kravál i při vyšlápnutý spojce kope to při rozjezdu a hlavně když to vytočim a vyšlápnu plyn to je zvuk jak když se podemnou posere prase no připadám si jak zemědělec se zetorem

Editováno: , autor: machinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- takze uz som tiez menil zotrvak komplet sadu sachs pri 97700km

- uz to bolo ako mlyncek na maso :D

- teras krasa cisty zvuk, necuka, netraha pri rozbehu ani na volnobehu iny motor krajsi zvuk radost jazdit :p

jo tak to tiše závidím :) už se na to těším jak malej už to vidim nebudu chtít vypnout motor a budu si jen užívat ten čistý zvůček traktordieslu kol5 to mě přítelkyně zas prohlásí za magora :)

DODO- 260 a nic? gratuluju my ostatní jezdíme jak dobytci asi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě 155tis a ticho. Spojka neklouže a na pětku chcípne. Nechápu 97 tis. a spojka KO a dvouhmota taky. :p

- jou ja tiez som sa cudoval ked som tu skodku kupil auto malo 85 tisic ( za 3 rocky) a uz vtedy ten zotrvak klepal, tak som menil uz cely komplet a viem nacom som, mam pokoj na dusi :)

- ked sa to menilo pozeral som nato - tak spojka bola este oka aj pritlacak ale zotrvak behal uz na 6 zubok :D

- viete firemne auto je firemne auto :) tak niekto to nevedel ze mu to mozno klepalo od zaciatku :), a co viem od vyroby jedna seria zotrvakov bola vadna skodovka xcela setrit tak dala inemu vyrobcovi a odchadzali potom aj pri 30,50,70 atd - tisic

kvoly slabym materialom tak to vymienali v autorizovanych servisoch za origo sachs takze takto sachs zotrvak 380 € praca kamarat zadarmo :)

- dufam ze to podrzi teras aspon do 300 tisic, kym nepride nahodou skor nejaka ina škodovečka napr. new superb combi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim pánové

mám 2týdny 1.9TDI 77kw,najeto 5500km a mám menší problém,při akceleraci od 2rychl.stupně to kolem 2000ot./min jakoby lehce zatrhá než se to začne rozjíždět.Nedělá to pravidelně!!!Máte s tím někdo zkušenost?

Před tím jsem měl nejdřív TDI 66kw(za 3,5roku najeto 375.000km),pak 81kw-za 4roky 422.000km,takže s TDI už mám něco najeto,ale s tímto jevem jsem se nesetkal.

V servisu mi napočkání napojily V.A.S a vše O.k,prý to má ještě málo najeto,ale po shlédnutí jiných diskus,for jsem zjistil že nejsem sám s tímto jevem.

Zdravym ako ste dopadli s vasim autom co to vlastne bolo mam podobny problem dakujem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S chipem jsem to již koupil, takže nic o něm nevím. Abych pravdu řekl tak ani nevím jestli tam opravdu je. Taky jsem měl podezření na vstřik / chip ale známý automechanik tvrdí setrvák. Jak se to diagnostikuje když VAG nic neukáže? Jak zjistit závadu na vstřiku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám takový problém, občas mi to škube (jako by vynechal vstřik), občas jako by tomu spadl výkon.

Dělá to podle mého názoru jen za tepla a za vlhka po dešti.

V servisu mi řekli že u TDI PD odchází ta kabelová lišta na PD vstřicích a že by ji rozhodně zkusili vyměnit (nestojí zas tolik cca 1700 i s prací).

Byl bych schopnej pochopit, že to tím je, ale proč za vlhka jen??? To je divný ne??

Co si myslíte?

Diagnostika čistá.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...