Přejít na obsah

Koupě bytu - smlouvy atd


Janina

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

to je na dlouhý povídání, ale např. nám to zkomplikovala spořka. jejich blbostí je přítel v registrech dlužníků. Naštěstí ale nám spořka dala písemně že je to jejich vina, ale i tak ty nervy s tim :( bance se nechtělo dávat souhlas k hypotéce.

Jinak upřímnou soustrast...myslim hokej :)

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pár týdnů už uteklo a není vyřešeno vůbec nic :( takovou smůlu co mi jentak nikdo asi nemá... :(

To by ses divila Jani..

Ale neboj všecko dotáhnete do zdárného a úspěšného konce. Držím pěsti.. :palec2:

Možná kdybych to věděl dřív, mohli jste už bydlet (včetně hypotéky a všeho.. dokázal bych asi zařídit, ale nevím kam spadají "územní pravomoce" ale do Prahy snad taky..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romaniooo: že Jo :D Ale sám si to poznal :D

Ale pozitivně už myslet musíme, jinak bysme se z toho zbláznili. Musí to dopadnout....

dadacek: to je škoda, tohle už je středočeský kraj, Praha-Východ. No hlavně odhad by se nám hodil :( už nás to stálo 5 tisic a hypotéku jsme nedostali, takže teď ho budem platit znova :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jani: ještě jeden poznatek ohledně záloh a placeni...nikomu nedávejte žádny zálohy ani když Ti obratem vypíšou pokladní složenku.Mluvím z vlastní zkušenosti když jsme chtěli kupovat byt v Hradci Králové.Silně jsem narazil na právní problém který bránil uzavření smlouvy ale realitka to brala jako bych odstoupil od smlouvy...Hajzlové! :aggressive: Trvalo mi půl roku ale tu zálohu ve výší 50 tisíc jsem dostal zpátky...ta realitka díky mě skončila protože jsem na něj podal trestní oznámení a pak jsem byl na finančním a živnostenském uřádě.Jednatel za prvé dostal finanční pokutu a pak mui odebrali koncesi.

Takže ponaučení pro Vás: když už platit nějakou zálohu tak v nějaké nestranném "uřadě" řiká se tomu notářská uschova.A pak máš rozhodně klidnější spánek-to mi věř.Hodně štěsti při koupě bytu nebo baráčku.Roman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na dlouhý povídání, ale např. nám to zkomplikovala spořka. jejich blbostí je přítel v registrech dlužníků. Naštěstí ale nám spořka dala písemně že je to jejich vina, ale i tak ty nervy s tim :( bance se nechtělo dávat souhlas k hypotéce.

Jinak upřímnou soustrast...myslim hokej :)

kol5 JÉÉ DĚKUJI ZA UPŘÍMNOU SOUSTRAST..... a neboj ono to vše nějak dopadne.. hold se zas prostě ukazuje že jsme v ČR kde nic pořádně nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...