Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Tak jsem se teď vrátil z DE. Super zážitek, super výsledek. Chtěl jsem si koupit bundu,vestu a čepici McLarenu. No chtěl no. Ale na netu je vše o 20 - 40 EURošů levnější, tak to objednám tam. Tady na VC je to nějak moc drahé lol

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove nezlobte se,byl jsem pevne rozhodnut do tohoto tematu dal nepsat,ale nejde to,proste se dal utvrzuji v tom co vidim

zavod jsem videl do bouracky zive,od bouracky zaznam

vsichni musi vedet ze jsem fanda F ale doufam ze ti co fandi MCL nejsou slepy a dokazou si neco priznat

mam pocit ze uz to tak neni a je celkem jasne videt ze neplati jejich / MCL / mnohokrat povidane to cim se haji a vyzdvihavaji proti rudym, to ze nemaji jednicku a je jim jedno jake auto vyhraje, ono 2x po sobe takove zajimave predjeti kolegy ???????????

a rad bych se vas fandu a MCL a hlavne " nejvetsi " hvezdy LH zeptal jestli jste nekdy videli ze by nekoho predjel jinym zpusobem nez s tim ze bud si oba nabijeme nebo ty uhnes z trate abych bylpred tebou,

za sezonu a pul co jezdi jsem jine jeho predjeti nevidel,at uz na startech nebo v zavode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton vyhral naprosto zaslouzene, byl jasne rychlejsi nez vsichni ostatni a tak nevim co tim tvym prispevkem chces rict. Kazdopadne bohuzel pro HONDU zadne body jako minuly zavod :(

Já fakt nevim, proč zatím vypadá situace tak, že si čudlíka podrží i na 2009, tragéda. Ač Alonsa nemusím, tak ukazuje u <I>, že něco umí a asi by i tý Hondě pomohl a docela si přeju, aby Buttona napřesrok vystrnadili v Alíkův prospěch.

Jinak závod docela pěknej, taky nechápu výtky k způsobu, jak si Lewis podal Massu a Piqueta, prostě se závodí a na nějaký dohody z associace řidičů F1 (který mimochodem LH není členem) bych bodal, to už by si mohli dát směrovky a ti pomalejší ukazovat rychlíkům kudyma je pustí. ;)

Ad Kovi vs Hamilton - nevidím na tom nic špatnýhio, že pokud jedou dvě týmový auta za sebou, tak ten pomalejší (a to Kovi v tu chvíli byl) pustí toho rychlejšího. Asi by nebylo moc košér, pokud to byl ordinát od Denise, ale pokud by Kovi řekl, že ho pouští a Denis by to Lewisovi přetlumočil, nevidím v tom ani kapku režie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton vyhral naprosto zaslouzene, byl jasne rychlejsi nez vsichni ostatni a tak nevim co tim tvym prispevkem chces rict. Kazdopadne bohuzel pro HONDU zadne body jako minuly zavod :(

Co by tím chtěl říci? Jen to, že je zaslepený trouba a za tím si stojím. Kdo tady kdy řekl, že u McL není jednička? U nás je to na 100% Hami, protože má více bodů a bojuje o titul, na začátku to bylo jinak, tam se čekalo jak se vše vyvine, kdyby tam byl Kovi, tak by byl jedničkou on.

Mimochodem, i F i McL na začátku sezóny jasně řekli, že bude preferován ten jezdec, který bude bodově výše po 1/3 ročníku, to že se to u F vyvinulo na stejno je jiná věc.

Předjetí byla fér, byl rychlejší, byl v zatáčce první, konec debat. Pokud jsem viděl záznam, tak po závodě mu Nelsíňu i ten druhej šmudla brasilskej od F pogratulovali a nikde nikdo o předjížděcím manévru nic neříkal. Dokonce jsem tam viděl úsměvy.Poslední věc k přejíždění: pamatuju si A.Sennu jak dával na prdl Prostovi, tvrdě a nekompromisně, a když se zeptali Prosta, zda to nebylo nefér, tak jen řekl, byl tam dříve, byl rychlejší a přetlačil mne, tak o čem se chcete bavit páni novináři? A tohle řekl člověk, kterému přezdívali PROFESOR

Jen pro toho člověka s nickem zdsamct : nevím oč ti jde? Jestli ti vadím já, napiš to. Neprovokuj, hovno ti to je platné. Smiř se s tím, že je situace jaká je. Od dnešního dne nebudu na tvoje tlachy reagovat, nemá to cenu

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem bohuzel nevidel cely zavod ale jen se malinko bojim toho, ze to MCL nejak zacina jezdit a naopak Kimi nejak nejezdi, zatim me ale tesi to ze je celo celkoveho poradi vyrovnane.

Bauí, tam v u vás v té vaší červené straně totiž stáji něco není v pořádku. Není možné, aby to Kimimu proti ušmudlanci z brazílie až tak nejelo, nemluvě o té blamáži s pneu minulý závod v Anglii. Tam něco nehraje. Nicméně to, že teď dvakrát vyhrál Hami ještě nic neznamená (i když mne to samosebou těší), já si myslím, že o titulu se bude rozhodovat ještě za dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-palo-

- nikdy,v predchozich i v poslednim prispevku jsem nenapsal nic o tom ze mam neco proti tobe,jestli si myslis ze to tak je tak si to myslis asi jen ty a snad i sam vis proc bych mel nebo nemel,ja opravdu ne

- at u McL jezdil kdo chtel tak porad rikaly ze je jedno kdo z tech dvou vyhraje zavod a mistra,jen kdyz neublizi jeden druhemu,ze se jim do toho plest nebudou,at je to na zacatku nebo na konci sezony a vyzdvihavaly se kvuli tomuto pred ostanimy , toto skoncilo asi tuto sezonu

- Prost toto rict o sennnovi mohl,protoze vedel ze se takto potkaji i dalsi zavod a dalsi a dalsi,a taky vedel ze predjede on i on dalsi jezdce k tomu aby mohli byt nejlepsi,ale to bohuzel udajny nynejsi pan nejlepsi neumi

- hodne by me zajimalo co by se delo a co by vsichni povidali kdyby v brazilii minulou sezonu predjel KR FM tak jak ted predjel LH HK ,a kdyby se to oduvodnovalo ze byl rychlejsi a proto mu kolega nechtel zavazet

opravdu jsem se zarekl ze uz jsem psat nebudu,porusil jsem to dvakat a je to skoda,uz se to opakovat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bauí, tam v u vás v té vaší červené straně totiž stáji něco není v pořádku. Není možné, aby to Kimimu proti ušmudlanci z brazílie až tak nejelo, nemluvě o té blamáži s pneu minulý závod v Anglii. Tam něco nehraje. Nicméně to, že teď dvakrát vyhrál Hami ještě nic neznamená (i když mne to samosebou těší), já si myslím, že o titulu se bude rozhodovat ještě za dlouho

tak samozrejme, ze jeste neni nic rozhodnuto a nic to nezname staci si jen vzpomenout na posledni zavod minule sezony ;)

ale na tom co pises mozna bude neco pravdy protoze, posledni 2-3 zavody je Massa nerikam jasne lepsi ale o neco skutecne lepsi je. Sam jsem zvedav jak to bude dal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...