Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

A je vymalováno.Pěkný závod.Myslím,že Kubica ukázal,že umí a je moc rád,že dojel jak dojel.

Výborné, výborné, jen na tom třetím místě ten ušmudlanec ukecanej mi nesedí, raději Kimi než on. Ale jinak výborné, výborné výborné Hami :palec2::worthy :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vždy přepnu na STV2 a nebo na RTL, tam to jede pořád, ale potom se vracím na NOVU, je tam Pavel Turek a to jsou super postřhy a připomínky. Sic mne sere ten jouda co to komentuje, ale Turek to vynahrazuje.

TO MichalF: tedy pane, to byl prozatím pěkný odhad s Hamiltonem, ale ještě není konec

Tak sem rad, ze to dopadlo jak to dopadlo :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou Míšo velké uznání za odhad (to víš, já se raději držím při zemi) :worthy :worthy :worthy

Ehm, kde je Baurak, Black Molly a ostatní červení soudruzi? Dnes bez vyjádření??? :feve:

Když vyhraje Váš tým, tak máte hubu plnou keců (tedy klávesnici plnou vyjádření) a teď nikde nikdo. Kde jste odborníci? :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem tady...musis me taky nechat v klidu dokoukat ne!!!

Krasny a hlavne hodne zajimavy zavod. Skoda ze Ferrari nevyuzilo postaveni na startu ale pri tak divokem zavodu se asni neni cemu divit...co ti budu rikat Palo mrzi me to a hlavne ten konec Kimiho a samozrejme Sutila taky bych brecel!!! Hamilton vyhral a blahopreji ale treba taky dodat, ze mel hodne stesti ale to uz je ted jedno...Dalsi dulezita vec je celkovy poradi a to jen a jen napovida dalsim zajimavym zavodum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem tady...musis me taky nechat v klidu dokoukat ne!!!

Krasny a hlavne hodne zajimavy zavod. Skoda ze Ferrari nevyuzilo postaveni na startu ale pri tak divokem zavodu se asni neni cemu divit...co ti budu rikat Palo mrzi me to a hlavne ten konec Kimiho a samozrejme Sutila taky bych brecel!!! Hamilton vyhral a blahopreji ale treba taky dodat, ze mel hodne stesti ale to uz je ted jedno...Dalsi dulezita vec je celkovy poradi a to jen a jen napovida dalsim zajimavym zavodum.

Ano měl štěstí, ale na začátku také musel do boxů neplánovaně. Prostě dnes to klaplo.

Tak ty kundy na NOVĚ mně nasraly, ustřihnou to bez tiskovky, hlavně, že tam mají tři prdele reklam idioti :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano měl štěstí, ale na začátku také musel do boxů neplánovaně. Prostě dnes to klaplo.

Tak ty kundy na NOVĚ mně nasraly, ustřihnou to bez tiskovky, hlavně, že tam mají tři prdele reklam idioti :help:

jednu navic mel ale ve finale mu pomohla protoze dotankoval a menil gumy...

tolik prednich kridel co dnes vymenili snad nevymeni za celou sezonu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou Míšo velké uznání za odhad (to víš, já se raději držím při zemi) :worthy :worthy :worthy

Diky diky ;) Tak ona to byla velika klika, na zacatku jak musel do boxu sem mel trosku strach. Kazdopadne ten kurz co tam byl za to to stalo ;) Chudak Sutil, toho i cele staje mi bylo vazne moc lito, jak uz tu nekdo psal, taky bych brecel. Kazdopadne pekne dramatickej zavod a popravde receno sem rad, ze zaprselo a tim se to cele zdramatizovalo.

A neposledne mam take radost z Rubense Barrichella, jeho umisteni a bodu pro HONDA team ;) !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak uz sou dalsi 2 mestske okruhy v sezone, coz neni zrovna malo ;)

Ano jak píše Michal, čekají nás 24.8.2008 12-tý závod mistrovství světa, VC Evropy na městském okruhu ve Valencii a potom 15-tý závod MS F1 VC Singapuru, který se jede 28.9.2008 v noci za umělého osvětlení.

Ale ještě se jede 8.6.2008 (příští závod) VC Kanady v Montrealu a to je prakticky také "městský" okruh (okruh Gillese Villeneuva), i když v uvozovkách, ale je zde využito mnoho úseků, na kterých za běžných dní jezdí vozidla mezi ostrovem (ostrov: Notre-Dame ,,,na kterém se okruh nachází) a městem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ten kanadskej okruh je hodne peknej, clovek vzdycky nevi, jestli nejake auto neskonci ve vode !!!

Míšo, ten okruh mne nejvíce bere ve hře od EA Sports : F1 Challenge 99-02, tam je nejlépe udělanej a oprvdu jsou ty okruhy realistické. Jinak je to moc pěknej okruh, je hodně bezpečný a je také dosti rychlý, tam bude hódně dobré BMW Sauber, určitě Ferrari, doufám že McLareny taky a myslím si, že se projeví Toyota nebo Williams, tady jde totiž hodně nahoru vůz, kde je výkon vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...