Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Me potesil : Rubens Barrichello :D;)

Co jsem říkal Míšo, no a věř, že to bude ještě lepší. Půjdete směrem vzhůru. Škoda té chyby Hamiho, ale kdo ví jak by se to bývalo dále vyvíjelo, tam se mohlo stát vše a komukoliv. BMW super čistá práce.

Tebe potěšil Rubens a mne ten druhý šmudla co jezdí u komunistů. Zase už má jen plnou hubu keců a skutek utek. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiňte, my fanoušci McLarenu a Hamiho se omlouváme. On sice Kimi dokurvil a nedobrzdil v Monaku, ale jen Hami je čurák, protože jezdí McLarenu, že?

Oba dva, jak Bauí, tak Black Molly = skočte do zdi blbečci bezchybní rudí. Komouše na Vás, stejně vyznáváte stejné barvy

tak nedobrzdit pri vyjezdu z tunelu pri rychlosti asi 300km/h jeste po desti je trosku rozdil nez nedobrzdit na cervenou lol ted on o tu cervenou doslova zastavil to mas zase pravdu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nedobrzdit pri vyjezdu z tunelu pri rychlosti asi 300km/h jeste po desti je trosku rozdil nez nedobrzdit na cervenou lol ted on o tu cervenou doslova zastavil to mas zase pravdu lol

Ahá, tak to bylo při výjezdu z tunelu, tak to joo. Já myslel, že to bylo nedobrždění do šikany, která je cca 350 až 400 m za tunelem. A on Kimi nevěděl, že před ním jedou jiní piloti a že tam najednou postavili šikanu, tak je to tedy. Tak to promiň :help:

Máš pravdu, jedinej kdo vše pokazí je Hamilton. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Kdyby aspoň Kimi, ale ten idiot namyšlený, velkohubý, zasraný. Proč maminko proč? No když už Hami posral v zatáčce č.7, tak aspoň ten Kovi mohl udělat Trulanta (i když ho mám celkem rád) na ten třetí plac :doh

přesně tak, taky ho fest nemusím , nějak mi kapku připadá že bylo kapku zasednuto na McLareny :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Borg: tak až tak zase snad nééé (doufám)

To maros: njn

To reddy: ale tak zase tak doslova to neber, to jsou jen moje blbé kecy, nicméně já ty těstoviny a ty jejich machýrky moc nemusím no, ale třeba Kimi je borec, Schumi mne sral tou precizností a bezchybností, ale člověk musí uznat, že pan pilot no,,, jen ta pi.a brazilská velkohubá mně prostě nadzvedává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Že dnes nečtu nic od koníkomilujících komoušů???? Copak se děje chytrolíni? Dnes se ukazuje kdo je jaký pilot, smekám před Rubensem, na hovno káru a jede jako bůh, škoda Kubici, víc bych přál Kimimu, ale radost mi dělá Massa (kok.t ukecanej namyšlenej).

Jinak na té vodě je vidět, co znamená mít a nemít kontrolu trakce. Tady by Schumi byl bezkonkurenční, na tomto povrchu on uměl jako žádnej jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...