Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

Co zase na me hazes nejakou spinu? Ja jsem nemazal naprosto nic!!! Nemam duvod to delat, naopak me zajimalo jak to dopadne, tak si to nech od cesty ;)

A myslis, ze ma FRANK lepsi cenu, nez nejake shopy, co to berou po kamionech? Ja nevim, nedival jsem se na Franka ceny zatim...

Já myslel, že jsi tu anketu zaseknul ty. Tak kdo to byl? No nic, už je to jedno.

Nevím, jestli má úplně nej ceny a zas tak jsem to nezkoumal, orientačně jsem juknul a zdály se mi ceny v porovnání s konkurencí OK a hlavně měl reference a vše bylo OK, tak to je pro mně důležitější než jestli ušetřím 50Kč.

Ta anketa byla jen odsunuta do podvozku v OI, ne?

A Tomáši jak na gumách po pár desítkách či stovkách km poznáš jaké jsou? Nové jsou dobré každé, řekl bych, zvlášť pokud jsi přezul ze zimních nebo nějakých ojetých..

Jasně, životnost uvidím časem, jaký je to na mokru taky, ale zatím to na suchým drží jak na suchý zip a je znát i lepší ovladatelnost nebo jak to nazvat, prostě lépe reagují. Ve srovnání s těma Pirelkama o poznánáí lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta anketa byla jen odsunuta do podvozku v OI, ne?

A Tomáši jak na gumách po pár desítkách či stovkách km poznáš jaké jsou? Nové jsou dobré každé, řekl bych, zvlášť pokud jsi přezul ze zimních nebo nějakých ojetých..

Tomáš to pozná už na monitoru jaký jsou ty gumy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že jsi tu anketu zaseknul ty. Tak kdo to byl? No nic, už je to jedno.

Nevím, jestli má úplně nej ceny a zas tak jsem to nezkoumal, orientačně jsem juknul a zdály se mi ceny v porovnání s konkurencí OK a hlavně měl reference a vše bylo OK, tak to je pro mně důležitější než jestli ušetřím 50Kč.

Tak napr. 2600 a 3400 nenirozdil na jedne gume 50kc, nebo jo?

Pro me usporenych 3200,- neni uplne zanedbatelne..

Ale co, vzdyt to plati fa. tak je to jedno ne.. Me soukrome osobe ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda, ale tak jestli dorazíš na tu naši Zámečkovskou megaakci, tak máme celý letiště jen pro sebe...to už by se dalo něco pořešit :D

EDIT: Ikdyž je fakt, že to je až v červnu, to už snad budou ty Pirellky, páč to už by byl extrém...tak skodahome v květnu to jistí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak napr. 2600 a 3400 nenirozdil na jedne gume 50kc, nebo jo?

Pro me usporenych 3200,- neni uplne zanedbatelne..

Ale co, vzdyt to plati fa. tak je to jedno ne.. Me soukrome osobe ne!

no ty první ano, ale budu taky objednávat teď na Octu. Takže nemá až tak dobrý ceny? Oproti fordímu servisu měl ceny téměř poloviční, tak proto jsem objednával u něj. Alespoň u těch mejch gum to vycházelo s prvníma třema odkazama na netu tak na stejno.

Od původní firmy nikdy, zrušil jsem objednávku a zadal jinde :doh

A prozradíš, kde neobjednávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty první ano, ale budu taky objednávat teď na Octu. Takže nemá až tak dobrý ceny? Oproti fordímu servisu měl ceny téměř poloviční, tak proto jsem objednával u něj. Alespoň u těch mejch gum to vycházelo s prvníma třema odkazama na netu tak na stejno.

Ty woe nedelej, ze neumis hledat na netu :D

Ja mam velmi dobre zkusenosti s nejlepsipneu, kamos zase s dobre pneu a pneunet. Ceny luxusni! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mozny, ale kdo to chce i se servisem a ne jen PPLko tak muze.

ale ceny nemame spatny, nejsme nejlevnejsi, ale ve srovnani s internetem je to dobry <)

konecne presvedcit se muzes sam na :

http://www.renault.cz/renault-ceska-republ...ni-servisni-dny

dole je ke stazeni PDFkovej komplet cenik penumatik (samozrejme ted danej jako renaulti, ale sehnat se da temer cokoli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...