Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

Tome: neblní! Barumy nekupuj-to je šlápnutí vedle-to mi věř.

A to proč??? Proč jsou Barumy tak špatné pane chytrý? Je to filiálka Continentalu, jedné z nejlepších né li nejlapší gumařské značky. Já sice používám Nokiany, ale to jen kvůli ceně, za kterou je mám. Rozhodně bych se Barumů až tolik nebál, zvláště pak pokud to je na vlastní vůz, který nejezdí tolik, co služební (je to tak Tomáši?).

A jestli se nepletu, tak Barum má teď nějakou akci s letními pneu a nebo ji chystá. Něco ve smyslu čtvrtá guma zdarma nebo tak nějak, což rozhodně nebude také k zahození. A co já vím, tak hodně lidí jezdí na Barumkách a jsou spokojeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome: neblní! Barumy nekupuj-to je šlápnutí vedle-to mi věř.

Původně jsem si na rady jiných vybral Dunlopy, ale zase jsem si říkal, že podpořím domácího výrobce, když jsou ve srabu. Já bych ty Barumy tak nezavrhoval, obzvlášť v tomhle rozměru to myslím nebude špatné.

Není to tak dávno, co jsem tam byl a viděl tu výrobu na vlastní oči, je to docela hodně moderní technologie. Trochu dost mně dostalo, když jsem poprvé v životě viděl ve výrobní hale luxusní dřevěné parkety!!!! Prej to bylo celý postavený jako výkladní skříň Continentalu. A ta technologie je opravdu velmi moderní.

Mimochodem, před krizí měli roční produkci v Otrokovicích 20.000.000 ks pneumatik!!! Převedeno na obrat to není vůbec málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na to urcite brzo jak z pohledu pocasi tak pro me i kvuli tomu ze budu dojizdet nejaky cas zimni i kdyz uz budete mit asi vsichni prezuto

ale jinak nove klebry v klasika rozmeru uz nachystany

kamarád si Klebery moc chválí na mokru, taky letní, dej potom vědět jak si s nimi spokojen, mají příznivé ceny, ale nikdy jsem neslyšel o nich nic, až te´d od kamaráda, tak snad to potvrdíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to palo

- jasne,urcite napisu,ale jak rikam,bude to az az nekdy protoze chci jeste dobrousit stavajici zimni

- vim ze na nich jezdil byvaly zamestnavatel a vzpominam si ze povidal taky spokojene / tiche ,sedi na mokru i na suchu paradne,malo ubyvaji a za par korun / mel je na vektre takze auto +- srovnatelny ,jen to mel na 16" a ja budu na klasice 15 "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád si Klebery moc chválí na mokru, taky letní, dej potom vědět jak si s nimi spokojen, mají příznivé ceny, ale nikdy jsem neslyšel o nich nic, až te´d od kamaráda, tak snad to potvrdíš

Zkuste raději ty Barumky, zároveň tím i podpoříte českou ekonomiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to proč??? Proč jsou Barumy tak špatné pane chytrý? Je to filiálka Continentalu, jedné z nejlepších né li nejlapší gumařské značky. Já sice používám Nokiany, ale to jen kvůli ceně, za kterou je mám. Rozhodně bych se Barumů až tolik nebál, zvláště pak pokud to je na vlastní vůz, který nejezdí tolik, co služební (je to tak Tomáši?).

A jestli se nepletu, tak Barum má teď nějakou akci s letními pneu a nebo ji chystá. Něco ve smyslu čtvrtá guma zdarma nebo tak nějak, což rozhodně nebude také k zahození. A co já vím, tak hodně lidí jezdí na Barumkách a jsou spokojeni

Aha, tak tenhle příspěvek jsem nějak přehlídnul :) Ne, je to na služební, takže je tak nějak i jedno za kolik. Ale je pravda, že letní mám na OC už taky starý jak metuzalém a jsou už spíše na výhoz. Loni jsem ani nepřezouval a jezdil na zimních, respektive žena. Ani mi těch jejích pár km nestálo zato to přezouvat. Teď ale zvažuju, jestli koupit nové letní, nebo jezdit na těch zimních, kde je sice hafo vzorku, ale už jsou taky drobet starší. Nezdá se to, ale už jsou nějaký 3-4 roky, co už taky není tak úplně ono. Tak nevím, asi se na to vyprdnu a ani to nebudu přezouvat. Při tom jejím ježdění to nemá moc smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: já nevím kdo tady hraje na chytrého ale myslím si že bys měl zamíst před svym prahem lol .Jinak píšu svoje skutečny dojmy když jsem je měl na jedničkovy Octávce.A píšu svůj názor Tomovi kterého znám osobně.A už nerejpej "hajzle"! (stejně Tě jednou znásilnim! :p )

A vidíš, já vás znám oba lol To až bude Pala znásilňovat, tak to chci vidět, to budeš jak vosa na bombonu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám na léto michelin energy saver mají nízký valivý odpor=nízká spotřeba.jinak teď tam mám zimní good year ultra grip 7 a jsem hodně zklamaný kvalitou ják se nerovnoměrně sjiždí a hodně hučí=geometrie a tlumiče jsou ok.takže příště kupuju zimní od barumu už jsem je měl na O1 a byly výborný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...