Přejít na obsah

Odchází mi motor???


Doporučené příspěvky

Tak chlapci poslouchejte.

Byl jsem dneska na emisích s mým nezničitelným motorem SDI,který má nejeto 170t Km a chlapík co mi je měřiil se zaposlouchal a říkal tohle teda ne..... ty emise nějak spácháme ale tohle nemůžu vytáčet na maximum...z toho motoru jsou slyšet zvuky který tam nemaj co dělat a já mám strach že by jste odešel pěšky.

Snažil jsem se poslouchat s ním a je možná pravda že ten zvul byl takovej nezvyklej ale nevypadalo to na kladku nebo něco takového.Mj.rozvody byly dělány před 25 t km.Vypadalo to jako kdyby ten motor byl od 3 tis ot takovej hlučnější a zvuk takovej kovovější.Při volnoděhu není absolutně nic špatného slyšet.

Nenapadá vás něco na co bych se měl podívat,na co bych se měl zaměřit...popravdě dost mi to rozhodilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s tím objel dneska pár servisů kde jsem předpokládal že maj metopýří uši a trochu mne uklidnili.V jednom mi technik povídal že už tam jedno sdí-čko s tímhle měl a že si myslí jak je tem notor tykhle vytáčenej na volnoděh běz zátěže tak začne v v určitejch otáčkách (3,5-4 tis) jakoby rezonovat ale že by ho to nechávalo klidným..V každém případě nechám příští týden prohlídnout rozvody...tak uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je citace z dílenský příručky:

Uvedené specifikace musí být uvedeny na obalu samostatně

nebo společně s jinými specifikacemi.

Používat pouze oleje:

nepřeplňované motory -SDI

Norma VW 50500 ve spojení s normou VW 50000

nebo VW 50501

Taky mne zaráží co má norma pro naftový motor co dělat s normou pro benzínový????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...