Přejít na obsah

KAVÁRNA, RESTAURACE, BAR


Nexus

Doporučené příspěvky

35,- za pivo je teda drahy, u nas v Jicine se v dobre restauraci da bezne za velkou plzen 12tku 32,- ...

.. a zatim paradoxne sem mel nejlepsi kafe na Primde u Rozvadova.. v male pizzerii kterou ma ital a vozi si vlastni kafe z italie - Manuel, presicko ma za 25,- kc ale lepsi sem v CR zatim nemel, stejne tak vytecny ledovy kafe za 40,- ...

Co me rikal kamarad co ma zname ktery provozujou hotel v krkonosich tak driv meli nesmyslne ceny hlavne pro nemcoury, a ted se muzou pos*at aby neco prodali cechum, uz sme pro ne zase dobry ..protoze z cizincu tam jezdi hlavne holandaci a ty sou schopny si prej privezt i vlastni chlast na silvestra..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu, dělám v tom samém oboru, ale bohužel, tím, jak snížíš ceny natáhneš jinou klientelu a určitě dobře víš, jakou .... :feve: a tím spadne úroveň daného zařízení...

Je to tak,já jako host nemám zájem na tom,abychom byli v restauracích "obklíčeni" somrákama,kteří cucají jednu desítku dvě hodiny. Z takových restaurací se velmi brzo stanou knajpy,do kterých mne už potom nikdo nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu odbocim.. jak tady nekdo rikal ze jist a pit se bude porad..to je pravda..ale zalezi co se bude jist a co se bude pit.. ja delam sice jen ve sklade jedne firmy..ktera zasobuje chlazenyma potravinama vsechny alberty,hyp, tesca, globusy,billa, esolandy apod. v čr a mame spise zahranicni zbozi (Italie, Madarsko, Francie, Nemecko.. no je toho moc..)a trzby klesly vcelku razantne..protoze lidi si uz nekoupi male krevety za 140 kc nebo podobne veci olivy,lososy atak.. ale spise si budou vybirat mene kvalitni ale levnejsi veci..a tak to bude se vsim asi ted.. myslim ze i ty kavarny apod. .. jako ta "vyšší klientela" tam bude chodit stale..ale jich neni tolik.. a nás "obyčejných lidi" tam bude min a min... tot je muj nazor...

A jinak já ty kavarny nejak nepodporuji.. ne že bych nechtel ale kava mi nechutna..tak sem tam kdyz sem na nakupech tak si dam ..ale fak si dam jen minimalne..

...Ale je to supr napad..ale i risk..jenze to dnes kdyz neriskujes tak nic nemas..tak přeji hodně štěstí a at se dari.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam kam chodím,tak ta je v obchodním centru.Přes víkend je tam míň lidí,ale není to zase tak hrozné.V pracovní dny to tam bývá plné,je to dohoramy s restaurací a pizzerií.Ještě v pátek odpoledne to tam taky bývá hodně obsazené.Nějaké poklesu jsem si nevšiml.

No zrovnaj sem si říkal, že soboty a neděle musí být tya OC narvané, že musí mít nejlepší tržby, ale koukám, že tomu tak není. Je fakt, že jsem po dlouhé době byl v OC v neděli a skoro nikdo. Ale zase je fakt, že v Plzni jich je hodně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak,já jako host nemám zájem na tom,abychom byli v restauracích "obklíčeni" somrákama,kteří cucají jednu desítku dvě hodiny. Z takových restaurací se velmi brzo stanou knajpy,do kterých mne už potom nikdo nedostane.

... nevim jaky je rozdil mit 12ctku Plzen predrazenou za 60,- nebo za rozumnejsich 32,- ...aspon tak je to u nas i v dobrejch restauracich, nepotrebuju nutne sedet mezi snobakama .. to co popisujete ze se snizi uroven je nesmysl... to by to pivko muselo byt za 17,- aby tam chodily somraci...

K pracovni sile znam dobrou cisnici, ktera byla pohotova, usmevava, umela dobre servirovat, nalejvat vina, atd., ale kdyz dnes lidi davaji o hodne mensi spropitne, nebo zadne tak za 12T,- tam proste nemohla delat, kdo chce kvalitni obsluhu musi ji taky poradne zaplatit... a ne ji rikat, ze se ji smesny plat dorovna spropitnym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pata cenova, byl bys hodne rad kdybys tam mel tolik zakazniku jako ma Burger King ;) A malokdo tam necha pod kilo ;)

Presne jak rikas, opravdu nechapu co lidi treba videj na mekaci, za ty prachy toho dostanes opravdu hodne malo a je to hodne maly, abych se tam poradne najedl tak tam necham 300,- .... a za to si dam uz luxusni stejk ve slusny restauraci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo to je fakt, ale je pravdou, že dneska legrace neni udělat ani bagetu. To vidím na našich panini, jedno panino uděláš i za 10 korun, ale je to fakt docela pruda. Takový originál stojí i kole 80 korun a je to jen bageta v podstatě :(

Pokud je kvalita něco to stojí.

Dix: tvoje tipy jsou supr, mám je zahrnutý v plánu, něaký jiný konstruktivní nemáš?

OTÁZKA CO ČEKÁTE OD KAVÁRNY NEBO ČAJOVNY. (jakou cenu dáte za presso, capuccino, latte, čaj, kopeček zmrzliny, dort) tipy na dodavatele atd. Pokud možno v blízkosti USTI NAD LABEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rikas, opravdu nechapu co lidi treba videj na mekaci, za ty prachy toho dostanes opravdu hodne malo a je to hodne maly, abych se tam poradne najedl tak tam necham 300,- .... a za to si dam uz luxusni stejk ve slusny restauraci..

Haha ... tomu sam neveris ... vemu Te do Burger Kinga koupim 3 menicka celkem za 300 kila jak rikas a to nesnis ... ;) Jinak ja mam rad jak fast food tak steak ;) Dneska sem si dal peknej velkej krvavej ... mnam !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF:Mezi kavárnou a fastfoodem je hodně velkej rozdíl. ;)

No nerikej ;) , vazne ?

Nexus:Mimo nornální kávy,jak jsem dal fotku,tak je dobré prodávat kávu i do kelímku,zvyšuje to tržby.Pak ještě si tam udělaj vnitřní wifinu,přibudou ti zákazníci s notebooky. :palec2:

Jojo souhlas, ne vzdy mam cas si vypit kafe v klidecku a tak si ho proste beru sebou.

Jasne notebookari, da si kafe, vodu a napracuje si tam cely tyden... Takovych vic :aggressive:

No tak ja s wifinou souhlasim, podle me celkem nutnost. Navic kdyz vidim kavarnu kde jsou lidi, i kdyby s notesem a neco pijou, tak je to pro me znamka toho, ze to tam nebude spatne a rozhodne pujdu radsi tam kde sedi par typku v obleku s notesem nez nekam kde neni ani noha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být to po mém, tak začnu 2 provozovny, kde chvilku budeš a vychováš si tam dobrý personál, který pak posléze budeš moct použít dočasně jinde, aby vychoval zase jiný personál (viz fa Ptáček - instalaterske potřeby, 1. bylo Brno, teď má asi 15 poboček a všude jsou nějací brňáci, aby to zajeli)

Omlouvám se za OT,ale nedalo mi to.

Rolbaři mám to smůlu,že jsem párkrát k Ptáčkovi do jedné z provozoven musel vlézt.Tragedie,asi pořád ještě vychovává,protože něco tak příšernýho jsem dlouho nezažil,odborně děs a chování běs :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha ... tomu sam neveris ... vemu Te do Burger Kinga koupim 3 menicka celkem za 300 kila jak rikas a to nesnis ... ;) Jinak ja mam rad jak fast food tak steak ;) Dneska sem si dal peknej velkej krvavej ... mnam !!!

tak z toho bych asi hodil, michale dej sem obrázky s těma hamburgerama, který si mi onehdá posílal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje postřehy z ostravska a jihlavska

takové klasické kavárny jako jsou segafredo apod ve velkých centrech jsou u nás stále plné, vcelku problém najít místo, většinou dobře situované místa v objektu apod.

co mě vadí na některých kavárnách je, stísněný prostor - malá vzdušnost, každý druhý u kafíčka vyhuluje, takže to je špatný, dále mě vadí když jsou tydle kavárny hned vedle nějakých pultu at KFC, čínani apod HASTFOODy a nechutně jim smrdí ty přepálené oleje, to je k blití a bohužel tam už si posedět nejdu, další nepříjemnost když je to v blízkosti pokladen hypermárketu, neskutečně mě sere to pípání pokladen :)

co upřednostnuju, kvalitu zboží, milou a úslužnou obsluhu, na té to dneska stojí si myslím, to je ten 60% tahou proč se tam vrátit, WI-FI připojení, zajimavé prostředí - promenáda apod., čistota stolů a posezení..

Já z oboru nejsem, ale spoustu schůzek se v těchto místech odehráva, pokud už ale někde vyrazím soukromě, tak je to z 98% kavárny mimo tydle centra, chci mít klid a pohodu při soukromí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná inspirace, sice je to objekt mimo a trošku jiného ražení, ale jsem tam moc spokojen jak s prostředím, tak obsluha vždy slušná, milá, mladé a hezké holčiny, večery stále plné a i přes den 50% obsazeno, u mě ted no.1

Jinak objekt je v prostředí sídliště, kde není zas aš tak finančně silná populace, a jede to, lidi si přijedou za tím co chcou

http://lafutura.orio.cz/index.php/galerie

každopádně at se daří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...