Přejít na obsah

KAVÁRNA, RESTAURACE, BAR


Nexus

Doporučené příspěvky

co jsem slyšel od jednoho známeho co provozuje motel, restaurace, tak říkal, že todle zařízení se uživí pokud má 30% obsazenost :)

jinak téma je KAVÁRNY V OC CENTRECH, zatím jsem nevidel žádnou, která zeje prázdnoutou, pokud je tedy v úspěšném OC, ne v šestce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

o úspěchu kavárenských řetězu jako je Starbucks, Costa, Coffe Heaven, Coffee Company atd.. určitě nic špatného

ale servírovat zrna, která se pražila několik měsícu před podáváním a ještě do kelímku za 100 :smich::) to neni nic pro moje cafééé

i když propaguju Costa Coffee ! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baurak : jojo taky souhlas, ale uz sem tu daval Starbucks, tak mi bylo receno, ze kafe z kelimku neee ;) Ale ja jsem v tomto na tve strane ! ;)

ono je taky kelimek a kelimek ze lol

me max vyhovuje, ze si to proste vemes a mas to sebou na cestu jak do auta, tak na prochazku a jeste je to vyborny. a mozna pro nexuse jsem nemyslel primo ten system kelimku, ale spis vyber jaky je atd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo jsem otevřený každému,

podle infa, co jsem slyšel od lidi, co se v tomdle prumyslu pohybuji se chysta Coffee Heaven k odchodu z republiky

to by me mrzelo moc, pac me tam chutna a rad tam chodim

mam tam i kartu na sbirani korun a pak je mozne si tam za to nakoupit tak to snad vydrzi a neskonci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...