Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Ty woe,to jsem nikdy nechápal tyhle lidi. Takový psycho zatížení pilota asinení zádná prdel co? ;)

No, rekl bych ze ridici (="dispeceri" - Zitny promin ;)) jsou na tom daleko hur.. U nas je to narocny hlavne kdyz se neco pos..e. :)

A ja uz taky jdu spat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty co jedou ke mě do Hradce Králové tak pozor na civilní Octávie v červené a modré barvě bez viditelných znaků PČR.Vevnitř maji poměrové měření a na něj mě nereaguje Valentine ani laser...Ty auta jsou perfektně naleštěny (jako první znak) a pak rádí provokuji...takhle jsem s níma jel dvakrát po sobě při výjezdu z H.K směr na starou silnici na Prahu přes Svobodné Dvory...Jeli vyloženě nalepeny na mě a zkoušeli co vydržím ale naštěsti ty kluky z dopravky znám takže jsem byl hodně dlouho před jejich praktikama obeznámen...TAKŽE BACHA VE MĚSTĚ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty co jedou ke mě do Hradce Králové tak pozor na civilní Octávie v červené a modré barvě bez viditelných znaků PČR.Vevnitř maji poměrové měření a na něj mě nereaguje Valentine ani laser...Ty auta jsou perfektně naleštěny (jako první znak) a pak rádí provokuji...takhle jsem s níma jel dvakrát po sobě při výjezdu z H.K směr na starou silnici na Prahu přes Svobodné Dvory...Jeli vyloženě nalepeny na mě a zkoušeli co vydržím ale naštěsti ty kluky z dopravky znám takže jsem byl hodně dlouho před jejich praktikama obeznámen...TAKŽE BACHA VE MĚSTĚ.

obě mají tmavé fólie, červená má černá zrcátka, u modré je bohužel už přelakovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...