Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

není lepší zajet do servisu a nechat to udělat profíky... lol

já platil za přezutí vyvážených kol 126,- Kč... to je málo ne? mají to za 5 - 10 minut hotový a je to bez vztekání apod ;)

Souhlasím, taky si to nechávám měnit v servisu, ani ti ale nevím kolik chcou.. každopádně u Fábky to řešit nemusím :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej historickej kviz... dneska jsem potkal tohle cikuli, jestlipak vite, kdo je majitelem tohoto vozu ??? :)

post-14998-1238425917_thumb.jpg

Napoveda: Je to strasnej blb, hloupej, tupej, omezenej a hnusnej plesnivej dedek, kterej se podilel na totalnim zlikvidovani tyhle zeme...

Napoveda c.2: Zadnej z naaaaas, nebere takovyyy prachy..... jako tihleti Jandove..... a jini.... takova Helena Vondrackova...... dyt je to mila holka...... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrava Lancelot ! :) :)

No ze by nemel na lepsi se mi nezda, on ma hodne dobrej duchod, pak mu urcite nekdo plati za neco, co na nekoho vi a mohl by rict, a v neposledni rade to auto parkuje pred jeho vilou, ktera ma hodnotu cca 30 mega, takze dedek je slusne ve vate, spis nechce budit pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty lezeš při přezouvání pod auto??? hmm... nemohl bys mi to někdy natočita na video... obávám se, že popis nebude stačit! lol

Ne, pointa je v tom, ze takovej heverek je imho na nic, na meneni kol je trosku zbytecny mit ten vozejcek s hydraulikou, co v garazi zabira misto a do auta se nevejde, a kdyz bych teoreticky potreboval z nejakyho jinyho duvodu vlyzt pod auto, radsi at ho drzi zavit na origo heveru, nez 'hydraulika' kvality by Lidl. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...