Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

jojo už jsem koukal na fotos:-)a ta slavie?to Hradec?jian normální lidi jsou potřeba..u nás v Kolíně je jedna posilka kam choděj cvičit takový ty sterioďáci,vhazovači místní a policajti...no těžký frajírci....a to nemusím...prostě normal lidi že když přijdu a poprosím ať mě jde jistit tak v pohodě půjde ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy to je hovno :) já jsem včera nemohl spát...první jsem se vzbudil ve 2 ráno, sežral sušenku, pak ve 4, to jsem sežral pytlík arašidů a v pět mě vzbudila žízeň - 50% Fanta (to 50% je obsah cukru lol ) a jak se mi krásně vstávalo - s plným žaludkem :smich:

TomasB: tadyty dětskí pití mi tu nechává malá neteřinka, je věčně dopíjím a jsou výborný :palec2:

podle mně jedno z nejlepších co můžeš pít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj.To je na Slavii a jsem tam docela spokojenej.Začínal jsem tam když jsem vážil necelých 50kg...

ty woe, 50kg jsem měl někde nazákladce. Na průmku jsem přišel tuším s nějakými 63-65kg. Průmku jsem opouštěl se 75kg a namakanej velmi slušně. Dneska mám něco mezi 85-90kg, nevím přesně, hodně dlouho jsem se nevážil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas: ty dětský pití jsou chutný a bez sraček typu konzervanty a všecky ty Ečka, ale zas maj v sobě děsně cukru

Roman: to rozhodně je, i když má taky dost cukru...já jako řidič piju Colu, je to sračka, ale chutná mi a protože nekafařím, mám to jako zdroj kofeinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, já Kubíka kupuju v Makru po kartonech :) Piju to já a malej. Tereza raději lemtá Colu nebo Kofolu, ale tu jí kupujeme jen zčídka, tak většinou pije vodu se šťávou Yo. Džusy moc nechce a ten Yo jí chutná. Mladýmu kubíka ředíme, aby to na něj nebylo moc ostrý a ten to do sebe leje na veliko. Birela taky piju často, když holt to normální nemůžu. Jsme takhle seděli s kolegou a dal jsem těch Birelů 8ks a už mi číšník říkal, abych nenafoukal, což teda má pravdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, v týdnu to u mně nehrozí, maximálně občas večer. Já fakt často jezdím domů, když už rodinka spí, teda pokud nejsem odjetej úplně někde na hotelu.

Teďka je žena s děckama někde na pískovišti, malá si brala brusle a já vařím guláš, aby měli obídek jak dorazí hladoví.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám pěkně jste si krmili pupky :palec2:jinak poznám auto Jardy,nebo elektro Mosev na dveřích a hlavně asi najmise po střechou:-)nebo se pletu?ale ta jeho nablejskaná fabie se nedá nepoznat:-)

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman: no joooo grilovačka vašnostůů..před barákem samá nablejskaná Octa a Báwo a stoly se prohejbaj pod nánosem jídla lol tak hlavě že byl relax a pohoda...já to dneska odřel za vás 30km brusle a hodka ve fitku :palec2:

míra: já z toho důvodu nechal fitko na večír...to tam bylo snesitelně :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi:já co chodím cvičit do kolína tak tak je jedna velká prosklená stěna...takže dopoledne dobrý ale odpoledne...hustý:-)třeba i 45stupňu:-)))paří to tam....a to si beru na sebe ještě teplou mikynu:-)na zapocení.... lol radši se zapotím...než ofouknu:-)

jiank chodím cvičit sem v Kolíně http://fitness-zimnistadion.cz/

a v Přelouči semka http://www.topfitprelouc.cz/galerie/fotogalerie2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...