Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Takže jsem to teď počítal a byl jsem v posilovně po 17ti letech. Jsem zvědav, jestli zejtra vstanu. Zjistil jsem, že mám asi drobet záda v hajzlíčku, neb některé cviky prostě skrz bolest neudělám a bojím se, aby mi ty záda neruply. V oblasti ledvin to mám špatný, to kluci koukali :) Ale byli hodní a nesmáli se mi. :palec2: Roman mně pěkně zničil, ale je mi fajn. Z Míry se vyklubal pěknej "medvěd" lol Pěkně nabušenej.

Kluci, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB - mam jen jedno...

Kdyz by se ti nekdo chtel smat, tam max. za to, co zde plodis, nebyl bych proti, ale za to, ze neudelas nejaky cvik, ci te neco boli pri posilovani se muze zasmat a smat jen DEBIL... Toto je muj nazor a doufam, ze nejsem sam na to. Uz to, ze v tuto chvili jen nekecas jaobvykle CUMIM a rikam :palec2::palec2::palec2: ze jsi sel!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem koukal že TomašB dorazil :palec2: jak jsem říkal on nějaký základ má...stačilo by trošku se začít hejbat...bříško dolů a myslím že půl roku cvičení a něco tam bude....chce to jen a jen chtít....čas by určitě byl....

jinak Romanova posilka jen a jen :palec2::palec2:

fakt hardkor :) baby tam chodí pěkný a je tam co člověk potřebuje...koukal jsem že mají dva benche....to u nás v jedný v Kolíně není ani jeden :feve: což je vlastně základ...do doby než jsem viděl Romana do půl těla jsem si myslel bůch ví jak nejsem nabušenej....a budu muset sakra máknout:-))hiii

Kdo půjde s náma příště pánové??? lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak:čéče já sám chodím asi 6let...a dva roky se sparingem....nikdo nevydržel:-)

tam se vždycky najde nějaká baba která pomůže....jako že...slečno prosím vás pomohla by jste mi jen trošičku na tom benči lol

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB - mam jen jedno...

Kdyz by se ti nekdo chtel smat, tam max. za to, co zde plodis, nebyl bych proti, ale za to, ze neudelas nejaky cvik, ci te neco boli pri posilovani se muze zasmat a smat jen DEBIL... Toto je muj nazor a doufam, ze nejsem sam na to. Uz to, ze v tuto chvili jen nekecas jaobvykle CUMIM a rikam :palec2::palec2::palec2: ze jsi sel!!! ;)

Davone, já nikdy nekecám, to si jen někdo myslí, že kecám ;) No co si budeme povídat, takových co jsou schopni se tlemit za 17 let ztuhlé tělo je dost. Zejména si umím představit svalnatého frajírka s malým mozečkem jak má z toho psinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon:taky jsem čuměl když mzazvonil mobil a do toho Tomáš že chce začit a kam má přijet.Fakt pěkny :)

Jinak včerejšek celkově stál za to protože jsem cvičil s Mirou tady odsud a bylo to pěkně intenzivní.Ráno mě boleli kozy a cítil jsem přijemný tlak. :palec2:

Se woe soukám do auta jak mrzák lol Jsem dneska musel každému vysvětlovat, že jsem se neposral, ale byl jsem po 17ti letech v posilovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem koukal že TomašB dorazil :palec2: jak jsem říkal on nějaký základ má...stačilo by trošku se začít hejbat...bříško dolů a myslím že půl roku cvičení a něco tam bude....chce to jen a jen chtít....čas by určitě byl....

jinak Romanova posilka jen a jen :palec2::palec2:

fakt hardkor :) baby tam chodí pěkný a je tam co člověk potřebuje...koukal jsem že mají dva benche....to u nás v jedný v Kolíně není ani jeden :feve: což je vlastně základ...do doby než jsem viděl Romana do půl těla jsem si myslel bůch ví jak nejsem nabušenej....a budu muset sakra máknout:-))hiii

Kdo půjde s náma příště pánové??? lollol

No dyť jsem psal, že jsem jako náctiletý do toho bušil, jen teda bez znalostí, prostě neodborně, ale výsledky byly, jen se skoro vytratily. Jedině snad ty lejtka mi zůstal náznak. V neděli počítám zase dorazím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...