Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak a cvičeníčko:

prsa: 10 serií tlaků jednoručkama na rovné lavici střídání váhy a počtu opakování,

triceps: 5 serií zdvíhání jednuručky za hlavou, 5 serék kliků mezi lavičkama v superserii lehnou jednoručkou za halavou do mrtva

biceps: 6 serií zvíhání jednoruček rúzné váhy a počty opakování poslední dvě serky v superserii s jednoručkou o koleno do mrtva

máme za sebou ted papáme hovězí steak a ledový salát, kuuwa to je fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi o nervech povídej, včera jsem byl down, dnes ráno přišla do práce kontrola na zajištěné osoby, a zárověň jsme tam měli dva drbany co chtěli ukrást navigaci s novýho faceliftu a v kufru ty mrdky měli ukradený světla taky s faceliftu(obyč halogeny) a nemohl jsem je ani pořádně praštit ty svině feťácký jak se tam furt ta kontrola motala. A co myslíte pánové byli po výslechu vyšetřovákem vesele puštěni, zasranej život...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane: to se ještě divim, že si na vás ty smažky nepodali stížnost za nelidské chování....jak se říká: za dobře idvedenou práci by měl být každej po zásluze potrestán :palec2: aneb chyť drbana, nejlíp při činu s vercajkem v ruce a plnou igelitkou..,staň se papírovým čertem a vesele vypisuj lejstra, no a po vší tý práci je příjemnej pohled na to jak po sdělení drban s úsměvem na tváři odchází vyčíhnout další auťák co udělá - skurvená legislativa :feve:

- jináč před hodkou docvičený záda a ramena - teď už jen blažená bolest svalstva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...