Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Dnes jsem absolvoval 30ti min. 1. RHB cviceni na rameno a nedokazu si predstavit, ze si jeste nekdy vezmu do ruky cinku, byt jen na cviceni bicepsu (treba 3kg :D) natoz tlaky s dvouruckou... :(

Vim, je brzy po, ale fakt to v tuto chvili zavrhuji.. :(

Takze do plavek nejdu, jedine mezi hrochy do ZOO. Budu bilej jak hermelin a zivot jde dal.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, tak jak je kdo aktivní...čtu že Roman je Off, Mílu trénink čeká ;) ...já už úspěšně odcvičil, první 15km brusle a pak sem naběh na kozy a tricák :t a teď už se budu jen válet a asi sežeru co uvidim :D

Já dal včera bi a tricák a břicho a zítra konečně nohy spolu s ramenama a možná i břichem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lehce jo, jsem na -22kg

1 týden v měsici vynechávám a neberu to na pročištění a pak zase, pry je to tak dobré (nechám to koňovi co je dobré a co ne)

jinak pravidelně každý den + 2h. pobybu (kolo, nebo posilka)

tý kráso, tak to bych ani tolik nepotřeboval, by mi stačilo tak do 10kg. Tak to seš frajer.

Po včerejším cvičení už mně nebolí vůbec nic, je mi fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

myslíte, že je L-CARNITIN dobrý na spalování? Co to tu čtu, tak píšete zatim kladný reakce :)

Já potřebuju shodit špeky a nabrat nějaký svaly, ale nejdřív to sádlo :D Takže bych potřeboval nějaký spalovač :)

Můžeš mi nějaký Romario a ostatní doporučit?

Díky všem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Já osobně jsem ho sice nikdy nebral ale kluci z posilky co si ho dali před cvičením tak se potili jako hovada což je dobře.Řiká se že tělo začíná spalovat až po 20 minutách intenzivního cvičení nebo šlapání na kole,rotopedu apod.

Tady to máš:

Karnitin je limitující látkou při přeměně tuků v tělesných buňkách. Děje se tomu tak v procesu tzv. oxidace mastných kyselin. V tomto procesu je součástí transportního enzymatického systému, který dopravuje acylový zbytek mastných kyseliny do energetického centra buňky - tzv. mitochondrie, přes její stěnu - oxidace je proces, při kterém dochází ke štěpení mastných kyselin a končeným produktem jsou makrogení fosfátové vazby. K průběhu tohoto procesu je třeba dostatek kyslíku. Tolik suchá fakta z biochemie.

Nedostatek karnitinu se projevuje zvýšenou hladinou tuků v krvi a jejich ukládáním ve formě tukových dep. Může mít za následek i různá srdeční onemocnění a cirhózu jater. U sportovců klesá schopnost využití tuků jako zdroje energie, což je právě u extrémně dlouhých sportovních výkonů limitujícím faktorem, neboť tyto výkony jsou zcela závislé na tuku jako zdroji energie. Ponechejme stranou použití karnitinu v medicíně a soustřeďme se na jeho efekty a použití ve sportu.

Působení karnitinu:

Nastupují opět suchá, vědecky ověřená fakta. Suplementací karnitinem dochází k:

zvýšenému využití tuků jako zdroje energie při aerobním zatížení a z toho vyplývající lepší fyzický výkon nebo redukce nadváhy

zlepšení tvorby energie v Krebsobě cyklu

snížení hladiny kyseliny mléčné ve svalech a krvi a tím pádem k rychlejší regeneraci

zlepšené tvorbě thyroidních hormonů

snížení hladiny amoniaku v krvi

lepší neutralizaci volných radikálů.

Karnitin má mimo to kladný vliv na imunitní reakce organismu, chrání srdce a u mužů dokonce zlepšuje tvorbu spermií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Jayson: z mé krátké zkušenosti s cvičením :t ti carnitin můžu doporučit, ale hodně záleží na jeho koncentraci, já ho používám jako lehký doplněk od firmy nutrend, nejlépe funguje na lačno a pak cvičit aerobku, kdy ti nesmí klesnout tepová frekvence pod 120tepů, pak jsou na trhnu trošku silnější doplňky fat burner, kdy je cartinin + HCA+ TAURIN+ KOFEIN v různých poměrech a pak jsou látky ještě silnější ale zakázáné(anabolika, nedoporučuju) . Ale zázrak od těchto výrobků nečekej, u mne fungují tak , že když už si je dám tak se donutím cvičit, hlavně je důležité nastartovat metabolismus a pravidelné cvičení + aerobka. Hodně lidí totiž dělá chybu, že ubere jídla a metabolismus pak zomalí a je to k ničemu. Strava: Proteiny, kvalitní sacharidy, omezit tuky a pude to -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...