Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak to je pěkně v pr..... :feve: Každopádně to chce nic ve fázi RHB neuspěchat....fitko to není ale třebas už brzo zvádneš alespoň takový ty základní pohybový aktivity - plavat běhat jezdit na kole....skrátka se hejbat abys úplně "nezplesnivěl".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem si dal můj koktejl(protein+voda+malej banán+trošku mraženejch jahod od maminky)

4 Romča snad si se neurazil s tou krizí, taky jsem si koupil v makru rybu lisované filety v akci za 65kaček, dal je do páry a rozesraly se na malý kousky tak jsem je přidal do bílků a byly luxus -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) já Lidl taky nemusim, ale zrovna věci jako tuňák, zelenina a mléčný výrobky mi tam chutnaj a beru je.....jináč tam maj i tuňákový saláty kolem 40,-Kč asi 4 drzhy a taky výborný (hlavně mexio) :palec2:

Roman: já beru ve vlastní šťávě, ale prdnu do něj právě ten kečup cibulku a pepř a je to výborný...ale fakt doporučuju, určitě vám půjde po chuti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě z té konzervy dělal taky pomazánku: cibulku, plechovku či dvě jeden tvaroh, trošku hořčice, dia ketchup, sušená pažitka či petržel pokud je čerstvá o to líp, trošku lučiny linie, nebo másla Flora light a petelice je na světě...

Editováno: , autor: Miles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký téma Romane :palec2: Taky se snažím něco dělat, moje velká záliba ja práce v lese... sice tam člověk nabere sílu, ale vyrýsovat svaly apod. jde hůř. Udělali jsme si s bráchou v garáži menší posilovnu: bench, jednoručky, ez tyč, hrazda, box. pytel, hruška a takový. Jelikož jsem ale skoro celý týden v Brně tak tam aspoň 2x/4 dny běhám a mám činky na pokoji, hrazdu... a pak cviky s vlastním tělem kliky a tak. Těd přemýšlím o nějakém bojovém sportu... Chválím téma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míro: plnej souhla, já po cvičení padám hlady na hubu a jim taky všechno :) snažim se pojíst nějaký ty bílkoviny a sacharidy, ale když mám chuť na nějaký ty vyloženě "nevhodný" dobroty, tak se neomezuju....nejsem příkladem co dodržuje zdravou výživu - tisíckrát radší budu dřít ve fitku do úmoru, ale od huby si ubírat nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...