Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tome: s tou kolegyni nesouhlasim! Tys nejel žádny váhy a to ROZHODNĚ neni tim.Navic jsi to dělal dobře.

Romane, nedělal, snažil jsem se jet s rukama dolů co to šlo, a to se nemá. Ukazovala mi jak bych to měl správně dělat. Ona se i tak nějak točí kolem profi sportu. Já se chtěl protáhnout a rozpohybovat. No a na to prej mám jet jen se symbolickou zátěží ze začátku a dělat co nejvíce opakování. A hlavně jsem dělal něco co jsi mi ani nenaordinoval, jsem blbej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si vůbec za vinu nedávej, protože jsi mi neřekl, abych to dělal a já se toho ujal z vlastní a hloupé iniciativy. Viděl jsem to u tebe a myslel jsem si, že je to dobrej nápad se takhle protáhnout.

Jinak mně taky nepotěšila, když mi řekla, že na hubnutí musím mít určitý tep po dobu minimálně 20min a nemá smysl jet na sílu(váhu), ale spíše menší zátěž a větší rychlost pohybu a hlavně co nejvíce opakování.

BTW: jak jsem si tuhle koupil ten L-carnitin, tak včera jsem si přivezl z Prahy asi 0,5kg čistého L-carnitinu. Kolega byl v nejmenované firmě, která ho vyrábí na servisu a dotáhl toho asi 2kg :) Mně to teda bylo blbý si říct, raději jsem si ho koupil, i když to je zrovna jedna z firem, která by mohla sloužit jako výstavní síň našich produktů lol Jinde kupují jen to co není v našem sortimentu a nikdo jinej si tam proti nám ani neškrtne. Takže carnitinu mám teď 3 prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ty svaly se musejí připravit na to, že dostanou čočku a budou ve stresu.

Tak hlavně se uzdrav a doufám, že to neni nic vážnýho :)

díky, budu se snažit. Jediný, co mi uleví je horká voda ve sprše, to je super. Ale jak to vychladne, tak je to utrpení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se máš, že máš tolik Carnitinu, já jsem momentálně na finančním suchu a nemůžu si dovolit ani multivitamín :D

Jinak Carnitin by sis měl dávat třeba na běh, spinning a takový aktivity kdy se potíš, v posilce to nemá asi moc smysl. Dle mého názoru jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě ukamenujete...ale,na bench sám moc nejezdím a nejvíc mě dostanou týpci,co sotva dolezou do fitka,už se derou na lavici a prakticky to tam okupují celej čas :D A docela sem alergickej,když někoho neznám a on na mě vyvalí Čau,jak se daří...kolik zvedáš na bench? ;) K tomu L-Carnitinu,každé tělo si ho produkuje,pokud mu dodáš navíc ok,ale přebytky se bez užitku stejně vyloučí ven ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...