Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Mi povidej... Mam navic uz od mala (nejakych 10-11) trochu pochroumane leve koleno - tehdy jsem s nim pri softbalu nabral catchera na domaci mete do hlavy. Takze beham s takovym tim zpevnenim pres koleno. Ale da se.. Hlavne to chce kvalitni boty. Samozrejme beham radsi po mekkem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miles: Hodka je celkem v pohode :) Na pasu to ubehne jako nic, venku je to vetsi legrace - zvlast kdyz naposled jsme vybehli s kolegou z hotelu, pul hodiny jsme bezeli porad do kopce, a kopec nechtel skoncit :) Tak jsme to vzdali a bezeli zase zpatky :D

Drsny to bylo kdyz jsme se pokouseli o 20km na pasu, to jsme teda zatim nedali lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem pomalicku zacal doma rozhybavat sve natvrdle telo :D

Kazdy den od 18:55 do 19:25 si davam rotoped, chcije ze me jak z prasete pri chripce a klepou se mi nohy. Cinky jsem se jeste neodvazil vzit do pacek, rozhybavam to pomalu bez vahoveho zatizeni, ale snad je to na dobre ceste, jen si myslim ze s benchem se muzu rozloucit (vzdycky jsem ho nesnasel :D) a s jednorucky tlaky asi taky, alespon prozatim!! Citim se hned vice svezi, jen ten rotoped zvedne psychiku, ze clovek alespon neco dela. Mam 102 KG a chystam se jit dolu!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem si dokurvil záda při poslední posilovně a bolí mně to naprosto stejně už více jak tejden. Bolí to furt bez ohledu na polohu nebo jestli se hejbu nebo ne. Už se to skoro nedá snášet. Dneska jsme se o tom bavili s kolegyní a ta mi přesně řekla z čeho to mám. Vylezlo z ní, že má dokonce nějaké trenérské zkoušky a přesně mi řekla co se stalo. Namohl jsem si nějakou šlachu kolem lopatky a způsobil jsem si to tím mácháním činkama při lehu. Jel jsem moc do krajní polohy a navíc byla chyba ve váze činek. Jako netrénovaný jsem si měl prý vzít jen symbolické činky a nemácat s tím tak moc do krajní polohy.

Tak bych řekl, že jsem to dost pohnojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...