Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ano každej rok na prohlíku, která stojí po sezoně 300,-Kč a s výměnou oleje do 500,-Kč.....to si myslím za tu záruku stojí ne ;)

tak pokud ti to garantují takto tak no problemo :) ,ale určo počítej ještě vzduch.filtr,svíčku + něco k tomu,třebas unašeč,bowden,nůž atd. časem,7let to určo nevydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjasné nedělní ranko,mam prosbičku kdo mate etku potřeboval bych zjistit zda vnitřní homo kloub(u převodovky) je u HTP bez posilovače stejnej jako s posilovačem bo ne. Spodek u kola je jinej ma miň zubu potřebuju konečně vyřešit cvakaní(ťukaní)při akceleraci a při točení do prava dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ale copák budeš hu nás dělati. ;)

Nu jako Kdyňák se motam po okrese a hledám, kde zapustit kořeneny! :prc: Nu a vypadá to na Domažlice už jsem se sem vrátil podruhé. lol Do rodné Kdyně se mi nechce rodina na blýzku a v Horšovském Týně kde jsem rok pobýval - v Tejně a v prdeli je stejně!!! :smich:

tak že: Vítáme Vás hu nás!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...