Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Zdravim, tak patek se na blizi, take uz se tesite na vikend? Tak zitra nebo v sobotu se bude prezouvat fabka, oktavka a jeste ibiza, to mam postarano o fitko, aspon pak ten den muzu vynechat trenink :D

Vlasto dve dvnactky, aby to nekdo nebral jinak, to pak jde o krim :D:D No jinak dve dvanactky plzne, tak spim jako spalek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stando já teda zimaky mám ale na auto pujdou až poslední neděli v řijnu. včera jsem ještě na ccautodily objednal new kosti protože začiná bouchat levá strana tak to výměnim najednou.

zatím je dle mě čas na přezutí, ještě je poměrně teplo a je škoda je ničit.

kosti bych potřeboval taky vyměnit, už mi není 20 let a začínají taky vrzat :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré dopo vespolek, svítí sluníčko,ale venku je docela kosa,teď jsem domyl pracovního mazlika a nasadil zimáčky,letní už to maj za sebou.Ráno při cestě do pjáce už místama namrzlé kaluže,ale teď je fakt kjásně.

Já dnes škrábat nemusel páč na noc dávám přes okno střibrnou folii jednu mám na léto a starší jsem si nechal na zimu,ráno jenom sundám hodím za sedačka a frčíííím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...