Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dnes jsem měl na něco z grilu moooc velkou chuť,ale vyšla na mne noční tak to jistil chleba se žervé,jinak přes den vubec žádná činost byl spánek po noční,manželka sprckama jeli na Hrádek na prolejzačky bylo hezky a já měl klid na spánek. http://www.chodska-chalupa.cz/?module=fotogalerie&action=display_web_photo_list&id=22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno :)

 

Koukám že mezi nás opět po dlouhé době zavítala žena, a já tady zrovna nebyl :) No ale aspoň to tady trochu ožilo, na druhou stranu je vidět jak muži ihned jak vidí ženu začnou být aktivní :D a ještě takové zajímavé téma :)

 

No jinak opět v práci že  :kol-29:  a dneska to bude dobrej terror, venku už je teď 18°C takže tady bude vedro jako cyp a ještě k tomu bude halda lidí, včera tady byla svatba, takže čekám nával  :kol-29:

 

Ale je mi jasné že tady na foru nebude dneska nikdo že :D všichni aktivně venku a užívají počasí, neřádi  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno  ;) ..

 

 Včera jsem krásně umyl a vyčistil auto aby bylo jako nové... No dnes k němu přijdu a nějaký létající slon mě ho posr*l tak, že je skoro půlmetrová čára... A aby toho nebylo málo, tak je zase opět celé žluté... Takže umývat auta už nemá cenu ani na jaře...čisté nevydrželo ani den... 

 

Počasí si dnes užívat taky nebudu, protože musím do školy a učit se na zkoušku... Takže super, zrovna když nemám čas, tak začne být krásně... Jinak si všichni užívejte krásného počasí. Protože mám další zkoušku až ve čtvrtek, tak to znamená, že v úterý bude hnusně abych nemohl ven..  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zluta nevadi , ja mel zlutou uzovku :D jinak ja to umyl dneska , v polsku jsou fakt kokoti , no ktery normalni clovek jede v sest na vapku :D snad jen ja , a dalsih 20 lidi :D ale ja se nasral vytahnul kyblik samponek rukavicu a vuuuuuubec nepospihal :D jste meli videt ty nasrane obliceje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...