Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ja som mal podobne ako pyro, akurát okolo Audi som len prechádzal  a mieril k Škode...ináč by som sa nedoplatil :D

 

jediné čo ma mrzí, že nemal kto ísť so mnou a podeliť sa o radosť. prípadne urobiť cvak pri preberaní kľúčov a papierov :( ale čo už

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já byl zatím jen 2x doprovod u koupě nového auta.. Poprvé, když si mamka kupovala Fabii I a podruhé když si šla pro Golfa.. Fotil jsem jak blázen, ale většina fotek byla rozpatlaných jak se mě třepaly ruce :kol-28: ... ale zato jsem pak měl i první jízdu s Golfem (asi 5 metrů), protože ta předávací místnost měla úzké dveře a mamka se bála vyjet  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já byl zatím jen 2x doprovod u koupě nového auta.. Poprvé, když si mamka kupovala Fabii I a podruhé když si šla pro Golfa.. Fotil jsem jak blázen, ale většina fotek byla rozpatlaných jak se mě třepaly ruce :kol-28: ... ale zato jsem pak měl i první jízdu s Golfem (asi 5 metrů), protože ta předávací místnost měla úzké dveře a mamka se bála vyjet  :kol-28:

no to som aj ja zvedavy ako vyjdem tie dvere su strasne uzke :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem ze servisní kontroly doma :) při 64704km událo se následující:

- olej

- brzdová kapalina

- palivový filtr

- vzduchový filtr

- pylový filtr

- olejový filtr

- kontrola celého auta plus umytí

 

Výsledná cena sakum prdum 3491,- takže jsem moc spokojený akorát prý kotouče začínají vypadat nepěkně (bohužel jezdím snad 85% dálnice tudíž ty brzdy moc nepoužívám a tušil jsem to) takže příští rok nejspíš výměna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to je hodně pěkné cena  :kol-47: Před příštím servisem se tam zajedu zeptat, co by na to, kdybych si všechno dovez řekli.. Jestli by s tím neměli problém..

 

Mimochodem s brzdami jsem na tom stejně.. Mrkni... Jak jsem byl minulý týden v servise, také mě o nich řekli své

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...