Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

mňa ste už odhalili,ale čo vaše nicky Malta a Pawouk??  :kol-32:

 

teda,ak to nie je tajné  :kol-136:  :kol-80:

no řekl bych u mě prosté, když jsem se přihlášoval někdy v červnu 2005 na toto fórum, tak Martin byl obsazen, Manik, jak mi kdysi říkala neteř, když byla malinká (a co se všeobecně v rodině ujalo dodnes), byl také obsazen, tak jsem ze zoufalství :kol-28: dal dětsky řečeno Marťa, páč i Marťan byl obsazen :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, když se daří tak se daří  :doh .... Tak schválně, kdo mě trumfne..?

 

Dnes mě zastavili policajti na běžnou kontrolu, no neměl jsem u sebe doklady, ani doklady od auta a vezl jsem 2 lidi z toho jeden neměl taky nic a druhý měl u sebe sice doklady, ale někoho jiného...  :D  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sa mi nestalo. Odkedy mi v roku 2006 dali vodicak, zastavili ma dvakrat. Prvykrat v meste na skutri, lebo som nemal prilbu a tusim este ani SPZ, druhykrat bezna kontrola s testom na alkohol...

A momentalne sedim v cakarni pri zelenych kvoli zmene obcianskeho manzelky...

--

Z mobilu

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .... Tak schválně, kdo mě trumfne..?

 

Dnes mě zastavili policajti na běžnou kontrolu, no neměl jsem u sebe doklady, ani doklady od auta a vezl jsem 2 lidi z toho jeden neměl taky nic a druhý měl u sebe sice doklady, ale někoho jiného...  :D  :D  :D

Je to už hezkejch pár let, to ještě u nás chodili PaChové taky v zeleným a měli na dveřích u auta napsaný římskou číslicí "pátá bé". Tehdá se říkávalo, proč prej chodí na hlídku vždycky ve dvou ? No a odpověď byla "no protože jeden umí číst a druhej psát".

Co se nestalo.

Psal se rok 1988. Byl jsem v Práglu za kámošem na koleji a večer jsme vyrazli na pivko. Stojíme na ostrůvku, čekáme na tramvaj, odkudsi se přihrnula partička zjevně z volejbálku, protože byli v teplákách, vlekli síť a v ní hromadu míčů. Samej fórek a srandička, až jeden z nich nahodil vejš popsanou hlášku. Celá refýž se řehtala už předtím, na tohle zařvala smíchy - a najednou jako když utne, z postranní uličky se vynořili dva orgáni - a hned k nám. Ten větší se důležitě postavil před nás a "Panstvo, kontrola dokladů, připravte si občanky" - všichni jsme se hned začali šacovat, orgán vzal do ruky první občanku, obrátil se na druhýho, kterej mezitím ze služební brašny vytasil blok a propisku a pronesl památnou větu: "Franto, piš si...!!!!"  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

Víc už nemusel, refýž padala na hubu smíchem, policajt rudej jak jeho výložky vrátil dotyčnou občanku a oba dva se vypařili jak kdyby tam nebyli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo panove , ja jak jsem tedkom od patku do nedele vozil kolace , tak jsem tak nejak zjistil ze mi v patek konci ridicak , tak hura stejny den vyrizovat novy, dodani bylo v pondeli :D

Sobotu jsem odjezdil, nedeli taky , pak v pondeli do roboty

....

Veacim se z prace domu (bydlim u dopravky) a tam me halt, prislusnici, kontrola dokladu prosim , tak mu podavam ridicak , technicak , cumi na nej , cumi na me a padlo jen

Pane ridici vy nam uz presluhujete :D vy uz treti den jezdite bez opravneni a to jste u dopravni policie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...