Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já věděl že jsi to Ty :aggressive: ...dokud jsi se sem zase nanacpala......každej jinej to překousne...ale Ty ne......no ani se nedivím...už jen to co děláš na foru o autech a přitom žádný nemáš......nikdy nanapíšeš nic k věci...jen samý plky...

a nemáš ani tolik odvahy napsat přímo mě.....tyhle praktiky jsou možná na OC běžné....

VAŽENÍ PANOVÉ A DÁMY TÍMTO SMĚREM BY SE NAŠE VZTAHY NEMĚLI UBÍRAT,TO ŽE MÁ MÁRA REJPAVOU MÁ SICE V PODPISU,ALE CHODIT SEM MUŽE KDOKOLIV A NE KAŽDEJ DOKÁŽE MÁRU ZKOUSNOUT,NICMÉNĚ PUVODNĚ TO BYLO SPÍŠE ZE SRANDY CO TU CERTINKA DĚLÁ A ASPOŇ JE VIDĚT JAK LEHCE SE MUŽE SRANDA REJP ZVRTNOUT,TAKŽE DOPORUČUJU SE JÍT NAJÍST DÁT SI KAFE A HLAVNĚ KLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍD JO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zpět z výbornýho oběda, karbanátky a brambůrky a salát, bylo to výborný :palec2: A co máte nebo jste měli dnes k obědu vy?

No koukám, že se to tu pěkně rozjelo. Tak na každý straně je kousek pravdy. Jasně dá se to řešit jinak, ale zas Marek to je takovej starej rejpavec. Mě to třeba nevadí, beru to ze srandy a zasměju se, ale někomu to srandovní přijít nemusí. Když někdo rejpe, tak by si zas měl uvědomit do koho a hlavně kdy s tím už přestat, toť vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že nemá auto neznamaná, že tu nemůže být, nejsem tu na foru sice moc dlouho, ale co jsem tak pročítal starý témata, tak některý nemaj ani řidičák, natož auto(pro upřesnění, sam to dotyčný psal, že nema řidičák) Myslím, že každej může být na jakým foru chce, bez ohledu jestli něco má nebo ne, je demokracie, tak proč v rámci zákona nebýt kde chceme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm ale pořád jen já a ona chudinka nic.....no tak to u nás ve státě už chodí......nejsem takovej že se naseru a řeknu že sem už nepolezu...ale min HOSPODU omezím.......

toť vše......

tak jasně, taky udělala chybu, v tom se jí nezastávám, vždy je lepší to řešit osobně, což preferuju ;) Ale zas používat argumenty, že když nemá auto, tak tady nemá co dělat je trochu drsný ne? :kuk: Co se takhle jeden druhýmu navzájem omluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Evers: Takhle to taky neni moc sranda. Neměl jsem to psát, že mi to nevadí, teď si do mě nikdo nerejpne, to máš pravdu. :)

To Marek: Teď jsi se zase urazil ty. Neni to jedno? Já přece psal, že se to mohlo řešit jinak. Rejpání je přece od toho, aby se

tomu lidi zasmáli a ne aby se tu dohadovali. Nikdo přece neříká, že jsi na vině jenom ty. Hoď to za hlavu a jede se dál... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...