Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ty brďo musím si jít někam vylít srdíčko: sice to není o fábce, ale....

včera jsem poprvé viděl slavného Ozzáka a jeho Comeback, a musím říct že je celkem odvaha dát tohle v hlavním vysílacím čase na silvestra, takový sračky jsem už hodně dlouho neviděl. zajímalo by mně jak hodně ožralý nebo ještě lépe sfetovaný člověk musí být aby vymyslel takovou stupiditu a ještě to vydával za super sitkom, předpokládám že hodně. já být programový ředitel nějaké televize a někdo ke mně přijít s takovým nápadem že tohle chce vysílat tak ho na místě vyrazím.... prostě podle mně debilní sračky bez jakékoliv úrovně... a to je asi tak všechno co jsem chtěl říct.... respektive účel to splnilo, protože jsem se na to vydržel dívat celých 15min a celou dobu jsem nepřepnul, protože jsem tomu nevěřil.... prostě maras

p.s. je to jenom můj osobní názor, takže jestli se to někomu líbí tak sorry, tak se hlavně do mně nepouštějte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dodatečně udělal radost k vánocum,na happyfoto je možnost udělat si vlastní kalendář,loni jsem k tomu nenašel odvahu a teď ke konci roku byla akce za 170kč za formát A3,takže přidávám pár foto jak kalendář vypadá.(foceno narychlo mobilem,tak kvalita nic moc)

post-86-1262379649_thumb.jpg

post-86-1262379670_thumb.jpg

post-86-1262379681_thumb.jpg

post-86-1262379692_thumb.jpg

post-86-1262379702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...