Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Taky nerikam ze si rekl :)) Ale vsude to rikaj... vsichni se vymlouvaj na snih ... ale je to tim ze neumej jezdit ... kolegyne pravidelne chodi do prace o 2 hodiny pozdeji a tvrdi ze nemohla vyjet z parkoviste :))) Proste k smichu takove to veci

1 ) keca a akorat si prispala

2 ) zrdzelo ji to sice ale jen 5 minut co se vyhrabavala ...

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak kdyz sem to odeslal sem si to taky uvedomil ze sem mozna vztahovacnej :))) joj bude to tim ze neumej jezdit. ja napriklad ve snehu jezdim rad pokud to neni brecka roztekla a je mi jendo kolik ho je pokud to je sjizdny , tim nerikam ze sem nejakej drifter predokolkar. proste mi snih nevadi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vyloženě sere když to rozsolej a neschrabou,vtom se jezdí děsně na ho..o,když jedu k našim kde se celou zimu nesolí a cestu lemuje pul metru sněhu tak si to užívám,po sněhu se jezdí v poho a lidi sundavaj nohy z plynu,protože to vidí,ale jak zasolej a schrabou tak každej přidá s pocitem suché(mokré) silnice a pak je většinou pruser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak ... nejlepe ujezdenej do pevna ... at se na tom da jet ¨.))) Me to taky neva :)) Na drifty moc nejsem ( ale nerikam ze si obcas nevezmu za rucku kdyz kroutim zatacku kterou mam v ruce )

Taky mi nevadí jezdit na sněhu, jen mi vadí když jeda naproti nějakej blbeček, kterej si myslí že je rallye jezdec :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua fix... s volantem sem viděl ale 3boďak ?? .) jak z toho vyskakuje :))) ja vecne musel opustit bob kdyz sem to valil do potoka :)))

tak každej není takovej kaskadér jako ty, i když někdy opustit bob byla nutnost, jinak by to dobře nedopadlo :smich: :smich: Možná tam má katapult a nebo a nebo záchranou brzdu, co ty víš když tam má i tříboďák lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...