Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

a sakra, ale na rozcvičku je trochu pozdě nemyslíš...vrchní sportovní referente....jinak ahóóój

žádný pozdě, je pěkně po obědě = tak se ten nával zdravé výživy musí trošku vypotit :p dobrej dobrej pane vedoucí amatér :smich: pracujeme?

lukyn: mi to s klukama vymysleli tak aby nám to všem vyhovovalo a jeli jsme společně...jináč sobotu tam budem celou a vne taky posíchat nebudu - už jen doufám že bude přát počasí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirka: kámoš to objednával asi před dvěma týdnama a prý byla ta naše jedna z posledních, ale co jsem četl a pročítal, tak nedávno někdo psal že si chatku zamlouval...mrkni se do sekce srazy - srazyy skodahome...mělo by tam být číslo a za zavolání nic nedáš ;)

lukyn: jo taky si myslím že tam bude spousta lidí, což je hlavní důvod proč tam jedu...poznat zdejší bandu osobně a užít si pohodovej výkend - snad bez deště :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mára: to se to něko máááá, já přišel ráno z roboty a večír zase jdu...už si připadám jak permoník :feve: ouuuuu zubař to je u mne zakázaný slovo...můj nepřítel číslo jedna :aggressive: co u vás?...jak to proběhlo :kuk: hmmm kuřátko a kašíčka, tak to máš u mne za výživu kladnej bod :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi...zubař v pohodě :palec2: ..holky nic a já jen zubní šutr..asi 12kg lol ..a teď mě herečka přemluvila na procházku s malou..že večer asi bude :prc::smich: ........no víš co...takže já padám lol ....ať se Ti večer dobře pracuje a máš klidnou šichtu.... :palec2:;)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klucí jedete nekdo do Chaber na sraz skodahome

Já bych rád jel,ale nějak se té fin.krize nemužu vzpamatovat,a když to spočítám tak mě so-ne vyjde tak na litr spíše litr a pul a to je docela pruvánek,tak ještě uvidím.Jinak bych spal taky venku nebo spíše v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...