Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

čo bolo to bolo terazky jsi zase jen...sporťák... :smich:

jak "jen" sporťák....tohle je dost vážená funkce, bezemne by jste byly otylý bečky a hlavně Marku...hlavně by jste nevěděli kolik hrstek cornfleku si dát k snídani, aby jste byli fit :smich:

nene, místní podřízení tiše a ochotně plnili mé nabubřené a nesmyslné rozkazy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak a protože jsme banda skažená a nemravní...tak se úplatky považujou za běžnou součást života lol:smich:

hele klucííí, jsem nějak grogy a postel mne vábý...tak to pomalu ale jistě balim....takže přeju dobrou noc a gratuluju k nové funkci "toaletáře" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KIBI kormflejky si strč.......zpátky do špajzky..já snídám po anglicku...vejce-slanina-pečivo-džus-ovoce

já vím že bych to jako ten sporťák neměl říkat, ale taky po ránu snídám pestřejší stravu :palec2: snídaně je základ a už konzistence cornfleků s mlíkem není pro základ moc stabilní lol ale takovej chleba s máslem, míchaný vajíčka a studená obložená mísa...jo na tom už se stavět dá - kurva dostal jsem hlad :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...