Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

dělá ublíženýho, že ho tu haníme a utekl si číst "prej něco hodnotnějšího - Blesk" :smich: a nejhorší na tom je že Mára mu na to skočil ;)

Mára: tak šup šup tvrdě do pana kibiho :kol-34:

Ne ne to by prča...tebe mám rád...jako romana..vy klucí mojí.. kol5 a hlavně jsi nejblíž od mě co bydlím..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne to by prča...tebe mám rád...jako romana..vy klucí mojí.. kol5 a hlavně jsi nejblíž od mě co bydlím..... :palec2:

no ploto :palec2:lol no jsme skoro sousedi, nějakejch 50 kyláčků - jak se vzpamatuje počasí a bude čas, musíme se potrefit a toho splašenýho ptáka pobrat s sebou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo teď jedu reprezentovat tu naší fabia knajpu lol příští týden mi to asi nevýjde, mám naloženo dost šichet :feve: ale červen už bych měl mýt pohodovější :palec2: hele hospodo, jdu se spláchnout do sprchy, tak zatím to tu drž Marku, pardon teda pane vedoucí :smich: ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo teď jedu reprezentovat tu naší fabia knajpu lol příští týden mi to asi nevýjde, mám naloženo dost šichet :feve: ale červen už bych měl mýt pohodovější :palec2: hele hospodo, jdu se spláchnout do sprchy, tak zatím to tu drž Marku, pardon teda pane vedoucí :smich: ahoj

Měj se a pořádně se vysrpchuj ty hetero ;):smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe...to si kuř že pokecáme! Mě poznáš podle ksichtu ne? a nebo podle černy špainavy Octávky-nehodlám ji totiž mejt-stejně má chcát!

no ani jeden z nás asi není líná huba, tak bude mluvit kdo dřív začne :smich: neboj poznám a když néé po zraku, tak mám přeci ten policejní čuch :smich: to já ještě nevím jestli auto počisti, uvidim jak bude zejtra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak noviny pročtený...večeře snědená a tady koukam nic novyho navíc sem ještě nařknutej z ublížení či co...to sou věci.tak ja to pro dnešek balim at aspon doma mam plusovy body,zejtra mam noční tak snad bude chvíle na jedno-dvě-tři si sem sednout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...