Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Samý lepší témata. Tak já se taky přidám. Jednou jsem se vožral s kámošema na houbách, jeden přines slivovici, byla to

hrůza a zajímavý bylo, že jsem našel hromadu hub, samý jedlý, ale vůbec si nepamatuju, jak jsem je nasbíral. Závěr

byl ještě libovější, když mě přitáhli domu, tak jsem se šel na chvíli vyvětrat na balkon a sousedům pod náma jsem

zblil můškáty v truhlíku. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jsem byl ještě mládě a jak to tak bývá šli jsme s kámošema na pivko...no neskončilo to u jednoho a jak jsem šel tak plynulou chůzí dom, přemejšlel jsem jak to u rodičů ošéfovat aby si toho nevšimli....takže do huby žvejkačka, moc nemluvit a rychle zalízt do pokoje...vše by prošlo kdybych v koupelně "nezakopl" a nespadl do vany :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha cisterna...a co ta co vozí pívo....je taky ADRková

bohužel, jinak bych užšel jezdit do pivovaru :)

jj standis něco sem viděl jen mi neni jasny kdo se v těch číslech vyzna a proč to nepišou normalně..... :-)))))

já se v nich vyznám,ale vždy jen po přezkoušení a pak zase už ne, :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mára: tak před jízdou nikdy nepiju, ale když se plánuje nějaká ta akce tak to stoojí za to....jednou jsem chlastal na nějaký diskotéce, ani nevimjak jsem se tam dostal...ale strašně dobře jsem si tam asi 2hodky povídal s tlupou lidí - než jsem s uvědomil že je něco v nepořádku....byli to rakušáci a nic mi nerozuměli :smich:

ráca: taky už piju "s rozumem" ale někdy to člověka hlt zlomí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jednou jsme byli v Brně va veletrhu...služebně..a večer chlastačka...a tam nějak všichni pili jen víno a jen mi opilci pivaři pívo..a s náma byl kolega co dostává zížeň tak po 8-10 pivu...na když už jsem měli nakuleno, tak přišla udělat poslední objednávku že zavírá...tak jsem si ve 4 objednali posledních 12piv...3*po dvou a ten kolega pivař si jich dal 6...no ta byla hotová včetně štamgastů....

no jednou v paneláku jsem slavili 18 kámoše co bydlal v 5 patře....no o po pařbě někdo ráno zvoní že maj poblitý okna...bylo to až do přízemí....no hlavně že nikdo nevypadnul :smich:

KDYŽ JEDU NEPIJU.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...