Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Co to vidim tady se misto obeda ujizdi na sunaru,tak to ja si dam radeji poradnou flákotu nez tenhle sunar.

Taky mame nasnezeno,ale uz nepada takze to mizi.

Dneska dodelavam kuchyn po pul roce je konecne oblozena tak se dodelavaj serepatičky.

serepatičky jsou nejhorší...já před 4 rokama dělal komplet rekonstrukci 3+1 včetně jádra el podlah prostě komplet...ale co mě dostávalo byly právě ty píčovinky a dodělávky,,,, :help::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave my byt delame za chodu podle casu a hlavne podle penizku a z 1/1+neb.prostor dělam bydleni pro 4 sice jsem si zavaril zavity,ale kazdej kouka co se da vymyslet,mam skouknuty takovy pecky jako Jak se stavi sen a pod..

Jenom pro orientaci kdo zna klasicky bytovkovy byty,tak ja mam loznici misto kuchyne,kuchyn se skoro 5ti metrovou linkou v obyvaku+stul,kde zustal i zachovan obyvaci prostor s pohovkou stolkem a tv a z nebytovyho prostoru(bejvala pradelna)kam jsem se musel probourat pres 17cm panel maj prckove pokoj,nastesti bejv.obyvak ma plus minus 6X4 tak se to sem veslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave my byt delame za chodu podle casu a hlavne podle penizku a z 1/1+neb.prostor dělam bydleni pro 4 sice jsem si zavaril zavity,ale kazdej kouka co se da vymyslet,mam skouknuty takovy pecky jako Jak se stavi sen a pod..

Jenom pro orientaci kdo zna klasicky bytovkovy byty,tak ja mam loznici misto kuchyne,kuchyn se skoro 5ti metrovou linkou v obyvaku+stul,kde zustal i zachovan obyvaci prostor s pohovkou stolkem a tv a z nebytovyho prostoru(bejvala pradelna)kam jsem se musel probourat pres 17cm panel maj prckove pokoj,nastesti bejv.obyvak ma plus minus 6X4 tak se to sem veslo.

jo někdy se dají dělat zázraky.....ale já to sám nedělal....měl jsem malou firmičku a ty to vše komplet zmákli.....každy ráno byla válečná porada a manželka si řekla co a jak chce a oni makali pod ní jako pod parťákem :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...