Jump to content

Sakal77

Uživatel
  • Content Count

   501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

   1

  Seller statistics

  • 0
  • 0
  • 0

  Sakal77 last won the day on January 6 2012

  Sakal77 had the most liked content!

  Community Reputation

  16 Good

  About Sakal77

  • Rank
   Profesional

  Recent Profile Visitors

  817 profile views
  1. Sakal77

   Levá kolo je více vysunuté

   Tak toto téma můžu uzavřít. Svěřeno servisu, kde náboj správně zalisovali, resp. dolisovali do správné pozice a je po problému.
  2. Sakal77

   Levá kolo je více vysunuté

   Díky za rady/názory. Nejspíše tedy stejně servis, protože jak jsem i jinde četl, vytahovat a znovu lisovat náboj z/do těhlice v tomhle zrezlém stavu nemusí být sranda ani s přípravkem. Auto jsem nedávno koupil, takže jsem na to přišel prakticky hned po koupi (a STK). Jak dlouho s tím jezdil předchozí majitel, netuším...
  3. Sakal77

   Levá kolo je více vysunuté

   Zatím to vypadá, jako by náboj byl málo zasunutý/zalisovaný do těhlice. Pátrání pokračuje...
  4. Sakal77

   Levá kolo je více vysunuté

   Ahoj. Při výměně brzdových kotoučů a destiček u jedničkové Fabie Kombi (Fabia I Kombi, 1.2 HTP, 47kw) jsem přišel na jednu nepříjemnou věc. na pravém kole jsem vyměnil kotouč i destičky bez problémuI Bohužel ale na levém kole jsem za boha nemohl nasadit zpátky brzdový třmen s novými destičkami. Po bližším zkoumání, kde je problém, jsem zjistil, že levý střed kola je o pár milimetrů více "jakoby" vysunutý dál od podélné osy auta, tudíž vzdálenost mezi tou pevnou částí brzdy a kotoučem je větší, než na pravém kole. Díky tomu s novými destičkami (které jsou tlustší, než ty staré ojeté) již třmen nasadit nejde. Na přiložené fotografii (foto 0624) je tato rozteč znázorněná žlutou šipkou. Záběr je seshora. Na pravé straně (foto 0623) takový ten věneček není, od pohledu je vidět, že vzdálenost je menší. Díly byly objednány dle VIN. Nemáte, prosím, radu? Nevíte, co to mám za specialitu? Děkuji předem. PS: Omluvte mé neodborné výrazy při popisu technických detailů.
  5. To je zvuk turba.To je v pořádku
  6. ..... chtěla bych vědět..... ☺

   1. Sakal77

    Slezská Jizba "bo u nas je fajně"

    Hehe... Tak tohle je mám furt a už to neřeším, bych se z toho zbláznil, hlavně teď na jaře [emoji13] Odesláno z mého HUAWEI G6-L11 pomocí Tapatalk
   2. Na Lysou si zajdi, ale přes týden nebo na východ slunce.
   3. Sakal77

    Dítě v autě = bordel v autě

    Tak já vozím tři děti a nenechat je vzadu jíst nebo jiná opatření proti zašpinění si jaksi protiřečí s možností někam dojet na větší vzdálenost třeba na dovolenou v rozumném čase.
   4. Sakal77

    Hospodský pokec

    Tak to už snad radši tu patologii
   5. Sakal77

    Hospodský pokec

    Ahoj. Taky koukám, jaká bezva témata tu probírate. Já se tu pachtím s gulášem.
   6. Sakal77

    Hospodský pokec

    To by bylo na paměti.
   7. Hlásím, že budu mít 0,5 - 1 hod. zpoždění. A kvůli mytí auta to nebude, budu demonstrovat , jak vypadá auto po třech dětech.
   ×