Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak to Vlasto, klobuk dole. ja na tvojom mieste by som sa asi pri prvom ranenom zlozil ako kabela. ked vidim ake psie kusy niektori odvazlivci na ceste stvaraju tak ma vzdy napadne, ci by som vedel poskytnut prvu pomoc. jasne, teoreticky to ma clovek plusminus nasprtane, ale veru si sam seba neviem predstavit ako niekomu zastavujem tepnove krvacanie alebo osetrujem otvorenu zlomeninu. :help: nedajboze raneny hrudnik alebo brusnu dutinu.

myslis ze zachranari maju tu odolnost pd narodenia v krvi, alebo sa tomu clovek musi proste naucit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se máš líp než já,sice jsem se dnes poflakoval,ale od zejtra tři noční

mal som kedysi pracu, kde som nocne robil 3 roky v jednom kuse. nestriedali sa tam zmeny. kupodivu, nebolo to uplne zle, dalo sa zvyknut. mal som sice den hore nohami, co bolo naprd hlavne ked zacala dovolenka. vzdy trvalo takmer cely tyzden pokym som sa vratil zo sveta netopierov medzi ludi. to uz vascisnou dovolenka koncila a znova som musel privyknut na nocny zivot.

teraz uz len praca cez den. vecer :prc: a v noci spat. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej den,tak hu nas pres den kjasně slunečno,ale ve tři v noci jsem krutě cvakal zubama,vyskočit z vyhřateho auta tak to bylo na kolaps.

Ja už teda přezul páč nemam garage a hlasí už zase nějakej kentáč z nebe tak bych pak nerad nasranej přezouval špinavy auto špinavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimaky mam uz tiez obute od stvrtka, mali sme ist cez vikend na hory, tak som nechcel riskovat. ja mam gumy s diskami uskladnene v servise a ked som a objednaval na vymenu, mysleli si asi ze mi sibe. vonku este bolo prijemne teplo. povedali mi ze u nich otvaram tento rok prezuvaciu sezonu ja :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...