Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nazdaj bando mám kuva co na rozhodování,mám letos v plánu snížit a chtěl jsem dát světla AE,ale mám možnost jenom jednoho prozatím a teď co dřív.

pružiny JOM kolem 2tis -nejsou tak duležité nicméně snížit to chce :kol-28:

AE 4tis -přední světla jsou K.O. poškrábané a na horní části strašně zašlé čeká mne STK a už minule měl keci a to bylo poškrábání poloviční měly by jít rozleštit nicméně pokud se to nepovede tak budu muset stejně koupit nový světla a cenově je to s AE nastejno.

A teď babo(bando)raď. :kol-27:

Trochu nahrává AE to že ty dva tisíce na pružiny budou lépe stravitelné běhen roku než čtyrka na světla,zvlášt když budu kupovat nějakej pekáč manželce na pojiždky po městě a okolí a prckové už nejsou miminka tak se plánuje nějaká ta dovča sice hu nás v čechách,ale 10tka je dnes málo.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mně víc lákaj ty světla a co myslíte koupit normální nebo AE.Protože černý AE budou k modrý dá se říci mrdozní jde o to jak moc složitě jsou ty obroučky (parkovačky)vyměnitelné,přece jenom prdne jednou každá žárovka.Probírala se svítivost,ale oproti teď mejm světlum to bude jasný zlepšení a mám do nich osram nicht breake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych koupil Origo s černým rámečkem,kamarád měl na Fábii AE světla a roztavila se mu ta trafo krabička která napájí ten svítící kroužek,nová krabička stála okolo 600kč takže celkem drahé.Jinak určitě co se týče svítivosti tak Originální světlo bude určitě svítit lépe než AE z Číny. Toť můj názor :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě uvidíme kamoš jezdí za rodinou do práglu tak mi asi přiveze zdravé světla a přehodim skla na svoje černé.

Dnes malej výlet do Plzně drahá polovička dostala krabičku od sirek na pojížďění po městě a okolí.

Suzuki Wagon R+

rv.99 obsah1.0 /km170tis.

post-86-0-15416900-1329751833_thumb.jpg

post-86-0-19295300-1329751874_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoj

mám dotaz, krom fábie mám ještě mondeo které jsem sice koupil (2 tisíce), ale není napsané na mě, ale na původní majitelku (kámošku). Auto není nějak odhlášené na předběžného majitele ani podobně. Zajímalo by mě jestli je nějaký problém v tom, že poviné ručení platím já a je na mé jméno (platím řádně a v čas). Já si myslim, že je to jedno kdo to platí hlavně ale že se to platí na to auto ne?!..

Editováno: , autor: Killroyj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úplně jedno.. důležité je vinko, ne majitel..

Jinak lze taky normálně auto odhlásit a nechat odhlášené.. na úřadě při odhlášení stačí aby kamarádka hodila smutné oči a řekla, že malý techničák dala novému majiteli... takže ve velkém se auto odhlásí.. spztky zůstanou a nikdo nic nepozná.. malý techničák vozíš s sebou.. na stk jim je to fuk.. a nikde není zákonem nařízeno mít auto přihlášené.. takže nezaplatíš ani EKO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky po ránu,tak jsem ve středu autí protáh přihlašovací procedurou a když to člověk srovná s tím co se tu dělo v devadesatych letech tak jenom žasne,když jsem chtěl přihlásit Uno dotažené z nemecka tak se muselo jít ve 4ráno do fronty a doufat,že cajti nebudou nasrany a budou dělat dostatečně rychle.Dnes jsem v 10/30 stál na STK a ve 12náct jsem už chroustal krutí řízeček u tchyně(trochu si mě hledí) a autí přihlášené.A to ta paní u okenka zrovna mile nezářila,přece jenom se blížil čas oběda.

Zase na druhou stranu aspoň si člověk trochu přividělal,protože občas jsem si šel stoupnout do fronty pro kámoše co auta tahal a za stání ve frontě bylo 5ti kilo. :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska už je to s přihlášením pohoda,jak sem přihlašoval oktu tak sem si zajel na STK den předtím a na přihlášení jsem byl 10min před otvírací dobou magistrátu a fronty žádné,za cca 40 min jsem byl doma i se zastávkou na snídani v mekáči :D

Octu jsem přihlásil taky v pohodě,čekal jsem asi 10 minut a to jsem tam byl během dopoledne. Fabii předtím dokonce bez čekání, Praze se dá objednat na určitý čas přes inernet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedám šáááám mám málo.

Dobré ranko,byla to akce JZD z okolí a teď otevřely i vlastní vyrobu uzenin a tomu říkám dobrota.Třeba takovej šunkovej salám máj přímo božskej viz http://www.ceskatelevize.cz/porady/10176269182-retro/211411000360001/video/ 12tá min. ty dnešní sračky alá eurošunka a pod. je pokus o vraždění spoluobčanů. :kol-28:

http://www.zodmrakov.cz/news/jarni-jecmen/

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...