Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ale hlapi ,polaci neji u nas jen hranolky ,ale smazak s hranolkama :D oni snad ani nevi o klasice jako je vepřoknedlozelo nebo vyborne svičkove :D

s tou soli to je komplikovanejsi , tak mimohodem znam majtele firmy ktera ji dovazela do ceska , samo sebou kupoval jako jedlou ,taky o tom nic nevedel a pri tom mnozstvi mu nebyla ani divna cena ,ale ve velkym se dovezla k nam , braly ji česke firmy na vyrobu masnych vyrobku ,pečiva, no proste buh vi čeho ,samo sebou nakych 10 let :D takže nejsem si jistem co my jime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasný,že firmy které to kupovaly to vědět nemohly,proto píšu,že jedou k nám vlastně na to samý co maj doma.

Jinak dobrý večer,u mně pracovní a když jsme u těch hranolek tak dnes zhřeším a kvečeři,vlastně k obědu bude řízeček s brambourovou kaší. :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ,ale nejvic se mi libila vypoved polskeho hygienika po testech . Testoval k par druhu soli co normalně nakoupili v jistem marketu na K :D a co se ukazalo, ta technicka sul ,byla čistši a bez žadnych chemich přisad, narozdil od dvou jinych ,samo sebou dovoz zakazal :D to co bylo v te polske soli špinave to byla klasicka špina,hlavně hlina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...