Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Lizátko nechci.Díky.Jsem z toho trička uplně paf.Hlavně děti když vstali tak se toho docela lekli :smich:

jsem rád že jsem udělal radost :palec2: No hele Romane, to děcka asi nebudou mít čistý svědomí :smich:

Hele chlapáci, miznu pomalu ale jistě na kutě....tak se tu mějte a poslouchejte pana vedoucího - Marak ;)Dobrou noc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou byla sranda! kol5 Jenda mě příjemně překvapil

Jsem rád že to bylo oboustraný :palec2: ....mne se celkově ten sraz líbyl, s lidma se kterýma si píšu jsem pokecal, nebo se alespoň osobně seznámil, takže to splnilo moje očekávání ;)

Marku: ty si to taky umíš načasovat, takže Ráco...jsi hlavní kápo - vel tomu tvrdou rukou (rukou ráco ;):smich: ) :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady v hospodě moc ne...když napíšu že jdme na to :prc: ..tak všichni reagují..co to je sex :help: ..proč... na co.... k čemu to je dobrý apod...viz Raca, KIBI, Roman..no a vlastně to jsme všichni lol ...na jakej sraz jedeš?

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...