Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já teda většinoou taky, ale někdy mne prostě dost "zmže" :) a to jsem si vzpoměl taky na jednu story...segra měla svatbu, tak jak jinak jako správnej brácha jsem to pořádně zapil....ráno se vzbudim ještě tak se 3 promilema, ale je mi dobře, jen polštář celej jako od čokolády...tak jdu za našima a že mi děcka celej polštář zamazaly od čokolády, no nebyla to čokoláda - d dneška nevim co jsem jedl :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z posteli mam taky jednu pěknou story....přidu tuhle lehouce osvěženej domu ....moje draha už ví co a jak tak se svliknu du do postele ale protože mi je blbě tak zatim sedim...draha mi přinese kybl abych si měl kam případně odplivnout a najednou koukam že sem se vzbudil sem celej mokrej ležim a kybl leži vedle mě......no fuj to sem ale chro chro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z posteli mam taky jednu pěknou story....přidu tuhle lehouce osvěženej domu ....moje draha už ví co a jak tak se svliknu du do postele ale protože mi je blbě tak zatim sedim...draha mi přinese kybl abych si měl kam případně odplivnout a najednou koukam že sem se vzbudil sem celej mokrej ležim a kybl leži vedle mě......no fuj to sem ale chro chro

to je hnus velebnosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to je jak číst v nějaký sekci " hnusárny a nechutnosti" lol v OC hospdě přizpívám do tématu "fitkaření" a tady by se to mohlo přejmenovat na "chlast a jeho důsledky" ....trošku jak jekyll a Hide:smich: PS: u mne to v polštáři bylo stopro z huby - vim skoumal jsem to :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši já mlíko nesnáším od batolete...mámě mě kojila a pak asi byla dlouho na slunci a mlíko jí asi kejslo a já si cucnul a blil a blil a bli a to je konec přátelství Marek&mlíko....

:smich: slušný, dneska se mi bude dobře spát, když tady čtu takovýdle hlody :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši já mlíko nesnáším od batolete...mámě mě kojila a pak asi byla dlouho na slunci a mlíko jí asi kejslo a já si cucnul a blil a blil a bli a to je konec přátelství Marek&mlíko....

:smich: .... a sakra představa jak mě mama kojí je strašna je to nomalni ale už na to nechci niokdy pomylset.... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...