Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já bych tu jedno téma měl ukážu ten poslední duvod proč je džunda doma a proč zustane,sice ještě není dohoda na 100% musím to vidět a pořádně se svést což znamená vylet na Hradecko nicméně kochejte se:

post-86-0-07822800-1340382990_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám Roomster modelový rok 2009 vyrobený 01/2010. Vábava style plus, dodělanej Maxidot a tempomat. Prosím vás chtěl bych dodělat od někoho z vás el.stahování zadních oken. Za kolik se to dá dodělat včetně materiálu? Dále jestli jde do R rok 2009 vyrobený 01/2010 radio Dance dodělat USB konektivita. Nabídněte za kolik by se to dalo pořídit. Jinak, když jsem to chtěl přes autorizovaný servis Škoda, tak na mě hleděli jak na nějakýho marťana. A jejich odpověď NEJDE.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O-jo jo rok 89,jako mladej jsem něco takovyho chtěl,nakonec byla nová 350/639 a to mi sere dodnes,že jsem ji dal pryč měl jsem ji přes 7let a laska k motorkam mi zustala a už dva roky hledám nějakou čízu nebo jawyčku chtěl jsem nějakyho veteránka,ale mě se musí motorka líbit nejenom typově,ale i barevně a tahle byla hned na první kouk,

Lubo- já doufám.že ve svejch skoro 40ti už mám rozum na poklidné vyjíždky,taky proto nechci nic co by bylo nad 400 obsah,bo zas tolik si nefandím po 15ti letech znovu na mašinu,ale zatím s pánem jednám takže je možné,že si ještě počkám než se zas do nějaké zblázním,ale pokud prodávající necukne a mašina bude redy tak ji během 14dnu dovezu.

Právě dogrilováno byla to mňamka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, chlapi, vám vstoupím do diskuse se svou myšlenkou na úplně jiné téma, než tu probíhá, ale zajímá mě váš názor...

Na konci léta se s fabií asi vydám na 1400 km dlouhou trasu (přítelkyně je ve Francii na léto na au-pair - pro mě docela pokažení slunečných měsíců, ale pro její studium je to dobrý, což respektuju a podporuju ji samozřejmě) až cca. 140 km za Nice, ale trochu uvažuju, jestli takovou porci vůbec zvládne najednou to auto... Já si pauzy dám a těch cca. 13 hodin odřídím (kousek asi bude řídit kámoš, kterýho bych vezl, možná si někde prostě na pár hodin ustelu na zadní sedačce, když si zamknu... Jako kamioňák :-D ), je sice smutný přemýšlet u auta s 28500 km, jestli ujede takovou vzdálenost, ale nevím, jestli bych neměl udělat nějakou speciální přípravu. Cestou zpět do Čech bysme si totiž pak udělali takovej trip den po dni po krásách jižní Evropy (Monaco, Milano, Benátky atp.)... Co myslíte, věřili byste 1.2 TSI?

Mimochodem - to bych chtělo dodělat tempomat, protože většina cesty je po dálnici a držet 140 plynem bude dost ohavnost, vlastně jet skoro bez plynu :-D

Úvahy těsně před státnice, aby člověk neměl úplně vygumovanej mozek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak já bych se toho vůbec nebál :kol-47: .

Jen si představ jaký dobrodruhové byli tenkrát...Jezdit takové dálky ve 120,trabantech,wartburgách :kol-28:

I když je pravda že na opravy těhlech aut stačily kombinačky,šroubovák a drátek :kol-28: :kol-28: :kol-28:

Prostě tomu musíš věřit.

Můžeš od této chvilky najet 30000 bez sáhnutí a nebo ti to za 2 dny klekne :kol-28:

Speciální příprava? Zkontrolovat olej a pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem chtěl jet s Formanem od Chorvatska a myslím, že už to by bylo krásné dobrodružství, ale když se jezdilo třeba s MBéčky, to musel být teprve zážitek.

Já se o auto dost starám, na prohlídky jezdím včas, kapaliny se snažím kontroloval (i když nevím, kudy bych tam něco dolil, se přiznám :-D ). Gumy jsou teď nový, možná bych mohl nechat vyčistit brzdy... Stejně ještě není jasný, jestli se pojede, jel bych 31.8. nebo 1.9. Určitě na den, nejsem ranní ptáče, takže bych vyrazil třeba ve dvanáct a ve dvě/tři ráno bych tam byl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...