Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já budu přezouvat po neděli do pondělí jsem v práci tak jakmile se na to vyspím,jak píše Luboš hu nás je to hned

to sem měl taky v plánu(někdy po neděli´),ale dneska netuším jak dojedu domu :-) ve předu letnaky a v zadu zavodní letní slejky,který jsem tam v březnu dal jen tak na dva měsíce na dojetí a oni už tam zustaly do tedka- to bude docela hukot cesta

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já smetáček ani škrabku vůbec nevyndávám - jen je strčím do kufru do tašky... Vyndal jsem tyhle věco z auta jen jednou, před lety - a dal jsem si je doma do skříně v předsíni. Ovšemže že jsem je tam na začátku další zimy už nenašel, protože se mezitím několikrát "uklízelo" a otřískanej a napůl opelichanej smetáček spolu se škrabkou skončil nikoliv mojím přičiněním v popelnici - copak o to, obojí už stejně bylo "na dojetí", ale osoba která vyhození provedla se ani neobtěžovala mne o tom informovat, takže já v blahým přesvědčení že propriety na ometení a očištění auta od sněhu mám ve skříni jsem se o náhradu nepostaral. Samozřejmě, dopadlo to jak muselo - v noci napadlo a namrzlo a já jsem tenkrát ráno škrábal okna bankovní kartou jak idiot, abych mohl odjet a odpoledne vycáloval kilo na pumpě za novej smeták a škrabku...

Večer jsem na výtku o nutnosti mne informovat o tom, že se něco takovýho (patřícího k autu) vyhazuje dostal velmi výmluvnou odpověď: "...A proč schováváš takovej bordel ?!?!"... Tak ho prostě schovávám tam, kam dotyčná osoba neleze jak je rok dlouhej, aby ji zase nezačaly "bolet oči a svrbět prsty"... Garáž nevlastním, abych to ukládal sám, tak si holt Drobek vozí i v létě tyhle propriety na zimu v kufru.. Ještě že jich není tolik jako před léty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...