Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jel jsem po dálnici z Frýdku, chtěl jsem sjet na Rudnou o Hornbachu, ale tam to policajti nepouštěli vůbec, tak jsem jel pořád dále do centra na ten nový velký kruháč směr centrum a pak na Muglinovské na mostě bylo dalších cca 5aut různě poházených po cestě :-) Normálně mi to do práce trvá cca 40minut, dneska jsem jel hodinu a půl :-) Sjezd z toho kruháče na centrum byl taky docela krutě namrzlý, tam se otočil kamion o 180° a zůstal viset :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V elektrice, Velkej Kluku - jinde nebude. Říká se tomu ŠTUDENT alias STUDEŇÁK = nedokonalej kontakt v silovým přívodu elektriky. Vem to od baterky, hezky od jejího plusovýho vývodu přes ty páskový pojistky na jejím deklu, po kabelech k alťasu a k servu a to samý ke kostře - od baterky, od altíku i od serva. Všecky svorky a šroubový spoje oddělat, očistit povrchy kabelových ok i svorek oškrábáním nebo jemným smirkem, namáznout vazelínou proti další oxidaci, založit novou pérovou nebo vějířovou podložku pod matičku a znovu dobře dotáhnout...

mistře fora děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...