Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

on si pak i da prvni pomoc, ma to v povolani :D

Je to vidět, i tu mašinu má ve "firemní kamufláži" ...

Ale podání "poslední" pomoci není výsada zdravotních bratrů, otevřenou zlomeninu haxny jsem si taky ještě vsedě na mašině po rozšmiknutí nohavice vlastním kapesním nožem fačoval sám - než dorazila sanitka a nasadili mi na ni Kramerku... viník tý nehody nebyl schopnej se málem ani podepsat, natož mi poskytnout nějakou pomoc, debil jeden ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mu já mám 2 dni v práci volno :kol-47: , ale co jsem měl naplánováno udělat okolo domečku jsem nějak nestihl :kol-26: .

Nu ale aspoň jsem se zastavil u bráchy a pokecali, pak jsem koupil přítulkyni novej fridex do Audiny, a když už jsem chtěl jet domů konečně něco robit, tak jsem potkal kámošku a zašli jsme na kávu a cigárko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš víc jak 15tnác let bez motorky udělalo svý teď se nemužu nabažit a to na sobotu hlásí teploučko sice budu mit po noční,ale děti u babičky manželka někde na srubu s trempama tak uzavřu sezonu a už se hlásil i stařik,že se přidá aspoň na pár kilometříku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V elektrice, Velkej Kluku - jinde nebude. Říká se tomu ŠTUDENT alias STUDEŇÁK = nedokonalej kontakt v silovým přívodu elektriky. Vem to od baterky, hezky od jejího plusovýho vývodu přes ty páskový pojistky na jejím deklu, po kabelech k alťasu a k servu a to samý ke kostře - od baterky, od altíku i od serva. Všecky svorky a šroubový spoje oddělat, očistit povrchy kabelových ok i svorek oškrábáním nebo jemným smirkem, namáznout vazelínou proti další oxidaci, založit novou pérovou nebo vějířovou podložku pod matičku a znovu dobře dotáhnout...

tak problém opraven a bylo to nakonec relátko na alternátu, který špatně dobíjel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...