Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No vidíš, ani to nebolelo a jseš zase o rok blíž do budoucnosti...

V Bolce dobíhá výroba "hranatýho" favorita a chystá se výroba "kulatý verze", která už dostala jméno dalšího z historických typů - FELICIA. Veřejnost se už těší na první tuzemský osobáky s dieselovým motorem, slibovaný koncernem právě v téhle typové řadě. Všichni odpovědní z fabriky se dušujou, že jde zcela o nový typ, i když konstrukční detaily auta je později usvědčujou ze lži - včetně použití stejných pátých dveří u hatchbacku i kombíka stejně jako to bylo u předchozího typu. Jiná je jen konstrukce předku karosérie, kde přepracovaná nosná část umožňuje vestavbu vícero různých agregátů s různým výkonem a hlavně s větší váhou, než má původní OHV třináctistovka v podstatě zkonstruovaná ještě před 2. světovou válkou...

Zaoblení opláštění a celkově "kulatější design" je pak už jen kosmetická úprava.

Felicia je poslední typ, založený ještě na konstrukčních podkladech pocházejících z původního AZNP - je sice celá překonstruovaná podle zvyklostí a potřeb koncernu VW, ale vychází pořád ještě z konstrukčního návrhu, na kterém AZNP spolupracovaly s konstrukční kanceláří Bertone. Všechny další typy už budou včetně koncepčních studií "made in VW"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já až 9.1. ráno... Ale jsem nasranej jak kýbl, bo dneska odpoledne mi jeden kokot drevený s vochcávkou II při míjení se rozbil levý vnější zrcátko. A jak najednou upaloval pryč, dohnal jsem ho až po kiláku a čtvrt, samozřejmě se nechtěl k ničemu znát... Nezbylo než zavolat PaChy a nechat ho chvíli deptat. Debílek, nejdřív vyhrožoval, že nás to každýho bude stát 2500 a 2 body, pak že má známý na řiditelství dopravky a že mu to vyříděj jednoduše, pak si sháněl telefonem svědky toho co se stalo, no měl jsem chuť ho zabít. Mít po ruce kvér jako ho vozí Žralok, tak už asi sedím v CPZetce a čekám na obžalobu podle §219 Tr.Zák....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo, to ja přišel o prave vnějši zrcatko tak před dvěma měsici , jeden cyp v bile okte mě předjižděl krajnici (no kdo by ho tam čekal ) , pak samo sebou ujel , ani spzetka mu nesvitila hajzlovi a kdybych nepospihal do prace tak ho dostanu a domluvim (maglight 5 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...