Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

pak to nema vypadat na silnici jak to vypada.Proto je dobry mit kameru.Jednou to na me taky frajer rozbalil na semaforu a evidentne mu nic nerikalo o nejakem zipu a kdyz jsem mu ukazal na kameru tak srazil paty a sel... protoze se me predtim snazil 3x nachytat na brzdach.chudak chlap zamnou.ale co jsem koukal do zpetnyho tak se tomu smal.

ohledne nasich pindisku z kolina...no objem se porad snizuje a mi mame prescasy ze nestihame.... :lol::'>

ze by umysl :p

uz aby bylo novy auto.na par let zase klid v praci a nebude se denne rozebirat jak zo tam chtej zavrit.

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě řekni, že nemám pravdu. Když jsem byl u tebe tak jsme ani nevyšli z hotelu aby se nám něco nestalo.

Větší strach jsem nikdy a nikde neměl a to pořád říkám, že strach a peníze jsem nikdy neměl.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem ani nezajel a zůstal jsem viset na břichu.

U vás i policajti chodí v noci ve dvouch a na moji otázku kde je dobrá hospoda a kde točí plzeň mě nasměrovali raději zpátky do hotelu a poradili mi abych to dnešní noc vydržel s minerálkou. Ještěže jsem měl vlastní zásoby. Jen nevím koho tím chránili. Jestli mě a ženu nebo ty ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zralok: No ted jsi na to kapnul, dokonce se jeden zamknul v aute a nechtel s "neprizpusobyvyma" to jit vyresit :D Doted na to chlapi z PCR vzpominaji...udelal to tak dvakrat a letel :D Nejlepsi hospoda v Karvine byla prave kousek ode me...ovsem bez auta jsem vas tam nechtel posilat....zpatky by jste museli nejspis pres Ghetto :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...