Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ahoj :)

V polsku take wozidla jizdou jako nehavarovane a prvni majitel :D . Vscheno udelane super ze nepoznas ze to bylo havarovane.

Polak dokaze :D

Tento vuz je pripraveny do kradezi bo ma jeden originální klíč :D . I VINko jde svou cestou tak jak pise Adleros :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky chci se zeptat .. byl jsem dnes na emisní kontrole, v pondělí mě čeká STK pokud to stihnu, ale zajímalo by mě jestli mě neodchází nebo neničím lambdu tím, že mám netěsnosti na výfuku. Prošlo to až poté co lehce zvýšil otáčky nár normu a pak to šlo ale hodnoty jsou krajní na lambdě. Říkal že to je netěsností na výfuku nebo díravý výfuk. Je fakt že netěsnost tam je ve spoji kde to profukuje. Ale to je až za středovým tlumičem. Může to být ono co to provádí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrkiller - lambdě škodí, když na ni přijde nespálený palivo nebo když se přehřeje. Jinak jen dává signál o nadbytku toho nebo onoho - když je v potrubí před lambdou netěsnost, sice je tam zdánlivě přetlak vejfuckovejch plynů, ale on tam ten tlak pulsuje v rytmu jednotlivejch válců a jak se tam ty rázový vlny sčítají a odčítají, vznikají tam i okamžiky docela silnýho podtlaku. Tím se dovnitř do vejfucku přicucává vzduch zvenčí, ve kterým je 20% kyslíku - a smíchá se s tím plynem z válců, ve kterým by v ideálním stavu spalování neměl bejt ŽÁDNEJ volnej kyslík. Když tuhletu míchanici spálenýho plynu a čerstvýho vzduchu zvenčí lambda změří, zjistí přítomnost volnýho kyslíku a zblbne ŘJ motoru informací o tom, že motor má příliš chudou směs. ŘJ pak přišprcne beneli. Auto sice jede jak z praku, protože má bohatou směs, snadno chytá a dobře akceleruje, ale zároveň sazuje, zasírá se tím kat a hlavně žere jak tank. Když to dojde až do hraničního stavu, motor přestane chytat, protože ho ŘJ uchlastává a přehřívá se za jízdy - včetně lambdy a katu, na který přichází směs plynu z válců s velkým množstvím nespálenýho paliva a čerstvýho vzduchu proniklýho tou dírou do vejfucku. Lambda nespálený palivo neumí zjistit, ta měří jen kyslík, takže se všecko krásně zasere a může to i chytnout plamenem, čímž se rozžhaví a vypálí katalyzátor - načež se rozsype na sračku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám normální spotřebu ale :( Takže ty říkáš opravit výfuk :( Já vím o tom že netěsnost je až za středním tlumičem ve spoji mezi zadním a středovým dílem. A zdá se mě že je i někde jinde protože to tak jako by profukuje když na to šlápnu ale zdá se mě že by to mohly byt i rozvody ikdyž je to takové syčení. Koukal jsem na vlnovec ale zdá se být vpohodě.

Zjísti to na STK co stím je? Jednou mě už výfuk v koncové části upadl úplně. Spotřeba byla šílená. Teď v zimě jezdím za 7-7.5L spíše takové příměstské jízdy. Delší trasy za 6.5L a na volnoběh to ukazuje 0.8-0.9 někdy 0.7-0.8 L/H .. Řekl bych že to je v pohodě ne? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no tak to bude ono. No počkám ještě na STK a pak uvidím .. nejspíše to tak nechám přes zimu a po zimě s tím budu něco dělat. Ale mě na to upozornili v autodružstvu a tam mě mechoš řekl že to je v klidu že mě tam jen chybí větší spona ale že to tak má být jak to mám. A ty hodnoty jsou krajní jen na zvýšené otáčky. Na hodnotách na volnoběch je to vklidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...